iPad Air 2 Kılıf ve Aksesuarları

iPad Air 2

için 16 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (16)

Renk

Pembe (2)
Mavi (2)
Beyaz (2)
Siyah (3)
Gümüş (1)
Mor (1)
Gold (2)
Kırmızı (2)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Kapaklı Kılıf (11)

iPad Air 2 Kılıf ve Aksesuarları

iPad Air 2 Kılıf ve Aksesuarları

iPad Air 2

Akıllı telefon dünyasında oldukça geniş bir ekrana sahip olan ipad air 2 dikkat çekiyor. Gümüş, altın ve uzay grisi renklerdeki ipad air 2 akıllı cihazı 16 Gb tan 128 gb a kadar arttırılabilir kapasiteye sahiptir. Retina ekran, 64 bit mimariye sahip A8X çip, M8 marka yardımcı hareket işlemcisi, tam lamina ekran, parmak izine dayanıklı özellik ve yansıma önleyici kaplama gibi özellikler telefonun kullanıcısına kolaylıklar sağlamaktadır.

8 MP İSİght kamera, otomatik netleme özelliği ve daha birçok özellik bu akıllı telefonda ön plana çıkıyor. Bu akıllı cihaz bir takım koruyucu önlemler ile oldukça korunaklı ve özel bir telefon şekline dönüşebilir.

iPad Air 2 Kılıfları

Firmamızda yer alan iPad Air 2 kılıfları ile akıllı cihazlarınızı korunaklı bir hale getirebilirsiniz. Firmamızda bulunan kılıflar son derece kaliteli olup ipad air 2 akıllı cihazı için firmamızda değişik model ve desenlerde kılıflar bulunuyor. Bu kılıflar ile telefonlar korunurken aynı zamanda da kişiler telefonlarına kendilerinden bir özellik katmış olur.

iPad Air 2 Ekran Koruyucular

iPad Air 2 akıllı cihazlar oldukça geniş bir ekrana sahiptir. Bu ekranı darbelerden ve düşme gibi durumlardan korumak çok zordur. Ayrıca geniş ekrana sahip olmanın tek olumsuz yanı da ekranın kolay bir şekilde tozlanmasıdır. Firmamızda bulunan ekran koruyucular ile telefonunuzu bu durumlara karşı koruyabilir.

Toplam 16 ürün bulunmaktadır.