Apple iPhone 12 Mini Kılıf ve Ekran Koruyucuları

  • Filtrele
Filtre

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Rubber Kılıf
Silikon Kılıf
Cüzdanlı Kılıf
360 Kılıf
Desenli Kılıf
Askılı Kılıf

Renk

Karışık
Turkuaz
Renkli
Turuncu
Koyu Yeşil
Bordo
Rose Gold
Kahverengi
Gümüş
Mavi
Gri
Beyaz
Mor
Gold
Rose Gold
Şeffaf
Sarı
Pembe
Lila
Lacivert
Yeşil
Kırmızı
Siyah
UYGULA
Toplam 168 ürün bulunmaktadır.

iPhone 12 Mini Kılıf Ve Ekran Koruyucu Modelleri

Apple telefonlar kendine has kullanımı sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilen telefonlardan birisidir. Özel bir telefon olması nedeniyle özel bir korumaya da ihtiyaç duymaktadır. Bunun için pek çok kişi İphone telefon kılıflarını ve ekran koruyucularını araştırmaktadır. Apple telefonların uzun ömürlü olması ve korunması için her modelin kılıfı ve ekran koruyucuları bulunmaktadır. Bunlardan birisi de iphone 12 mini kılıf ve ekran koruyucularıdır.

iPhone 12 Mini Kılıf Modelleri

Apple kılıflar kendisi gibi pek çok modeli ile fark yaratmaktadır. Kılıflar birbirinden farklı desenlerde bulunmaktadır. Düz ve silikon kılıf modelleri en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Şıklık yaratmasının yanı sıra özel bir koruma da sağlamaktadır.

İster sade isterseniz saydam modelleri ile yeni çıkan iPhone 12 mini kılıf modelleri telefona özel üretilen kılıflarında her zevk ve renge özel şekilde üretimi yapılmıştır. Bu kılıflar ile birlikte cihazların daha iyi şekilde kişiselleştirilmesi kadar korunması da sağlanmaktadır.

iPhone 12 Mini Ekran Koruyucuları

iPhone telefonlar günümüzde en çok tercih edilen telefon modelleri arasında yer almaktadır. Bu telefon modellerinden birisi de İphone 12 modelidir. Bu özel telefonların korunması için üretilen iPhone 12 mini ekran koruyucu modelleri telefonların ekranlarını korumak için büyük avantaj sağlamaktadır.

Ekran koruyucu seçimlerinde kullanıcıların merak ettiği ilk konu plastik mi yoksa cam mı olması gerektiğidir. Plastik koruyucular ekonomik olarak daha avantajlı olsa da cam ekran koruyucular ekran koruması açısından daha sağlam olmaktadır. Ayrıca ekran koruyu modelleri arasında bulunan temperli cam koruyucular ekranı düşmeye karşı çok daha iyi koruma sağlamaktadır. Özellikle telefonlarını sıklıkla düşüren kişiler için cam koruyucuların kullanılması oldukça önem taşımaktadır.

iPhone 12 Mini Ekran Koruyucu Fiyatları

Uzun ömürlü olan iPhone 12 Mini ekran koruyucuları okulda, dışarda telefonları güvenle kullanılmasını sağlamaktadır. Düşme, çarpma veya çizilme gibi durumlarda sağlam yapısı ile telefon ekranlarına özel bir koruma sağlamaktadır. İphone 12 mini ekran koruyucuları fiyatları koruyucunun çeşidine göre farklılık göstermektedir. Özellikle plastik ve cam ekran koruyucular arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Cam ekran koruyucular daha maliyetli olmasına karşın daha iyi bir koruma sağlamaktadır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.