Ödeme Güvenliği

Kılıf Marketim web sitesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde tüm ödeme yöntemlerinde sizin günveliğinizi sağlamak ilk öncelikli hedefimiz arasında yer almaktadır. Kredi Kartı, Havale EFT ve Kapıda Ödeme gibi ödeme metodlarından birini kullanırken aldığımız güvenlik önlemlerine göz atabilirsiniz.

Web sitemiz de geçirdiğiniz tüm süre boyunca SSL (Secure Sockets Layer) sertifikası ile güvenli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

odeme-guvenligi.jpg (75 KB)

SSL Sertifikası Nedir :

SSL (Secure Sockets Layer), Web sayfası ve kullanıcı arasında iletişim güvenliği için kullanılan ve bilgi transferinin gizliliğini ve bütünlüğünü sağlayan güvenlik protokolüdür. SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlamaktadır. Web sitemiz de yer alan SSL güvenliği ile girilen kredi kartı bilgileri ya da vara şifre veya kimlik bilgileri gibi özellikler asla üçüncü kişilerin eline geçmemektedir.

 

kredi-karti-ile-odeme.jpg (100 KB)

Kredi Kartı Ödeme :

Web sitemiz de Kredi Kartı ile gerçekleştireceğiniz tüm siparişleriniz de kart bilgileriniz hiç bir şekilde saklanmamakta ve kayıt altına alınmamaktır. Ödeme işlemi esnasında girmiş olduğunuz kart bilgileriniz kullandığınız cihazda şifrelenerek Sanal Pos sisteminde ulaştıklarında çözümlenmektedir. İşleme alınan ödeme tutarı, Bankanız tarafından gönderilecek olan SMS (3D) doğrulaması ile siparişinize ait ödeme tahsil edilmektedir.

 

kapida-odeme.jpg (70 KB)

Kapıda Ödeme :

Kapıda Ödeme siparişleriniz esnasında, kullanıcı güvenliği ve oluşabilecek aksaklıkları engellemek amacı ile, Kapıda Ödeme siparişinize ait SMS doğrulama işlemi gerçekleştirilmektedir. SMS doğrulama işleminden sonra siparişiniz işleme alınmaktadır. Bu süreçler de kullanıcı verileri hiç bir şekilde 3.Şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

 

havale-il-odeme.jpg (69 KB)

Havale İle Ödeme :

Siparişnizi ödeme esnasıda dilerseniz Havale ile ödeyebilirsiniz. Havale ödeme işlemlerinde kullanıcılarımıza özel indirimler sağlanmaktadır. Ödeme işleminden sonra girmiş olduğunuz mail adresinize Banka Bilgileri ve açıklamalar gönderilmektedir.

Lütfen Bekleyiniz...