Apple Watch 38mm Aksesuarları

Watch 38mm

için 5 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (5)

Renk

Gold (1)
Rose Gold (1)
Gümüş (1)
Gri (1)

Apple Watch 38mm Aksesuarları

Apple Watch 38mm Aksesuarları

Apple Watch 38mm

Apple firmasının yeni akıllı saat modeli Apple Watch 38mm, kablosuz LTE özelliği ile önceki modellerden tamamen ayrılıyor. 38 mm kasa boyutu sunan cihaz, altimetre özelliğine sahip olmakla dikkatle çekiyor. Apple firmasının özellikle üzerinde durarak ürettiği Apple Watch, dünya üzerinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Spor yapanlar yada dalış yaparken saatini yanından ayırmak istemeyenlerin almaları gereken bir ürün. Cihazın Force Touch teknolojisi ile üretilmesi, Apple'nin yenilikçi tavrının bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Apple Watch 38mm Kılıfları

Yalnızca kazanmayı değil kazandırmayı amaçlayan firmamız, bu vizyona yönelik hizmetlerini yürütüyor. Bu nedenle, ürünlerini sitemizden sipariş eden müşterilerimizin, teslimattan sonra da yanında oluyoruz. Yeni model akıllı saatlerden biri olan Apple Watch 38mm için birbirinden renkli ve kaliteli kılıfların satışını, aynı zamanda cihazın yan unsurları olan kordon ve sarj aleti satışını gerçekleştiriyoruz. Oldukça makul bir fiyatla sunduğumuz ürünlerimiz, ücretsiz kargo olanakları ile alıcılarına ulaştırılıyor.

Apple Watch 38mm Ekran Koruyucuları

Ucuz ve kalitesiz ekran koruyuculardaki yansıma ve çabuk kırılma sorunu, sitemizdeki ürünlerde olmayan durumlardır. Firmamıza ait olan sitemizi kullanarak Apple Watch 38mm ekran koruyucu alanlar, bu gibi sorunlarla karşılaştıklarında ürünü koşulsuz iade etme hakkına sahiptirler. Ürün, HD görüntü kalitesinde, kir tutmayan, Anti Glare, toz geçirmeyen, çıkarılıp tekrar takılabilen ve suya dayanıklı bir üründür. Sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Toplam 5 ürün bulunmaktadır.