Apple Watch 42mm Kılıfları ve Aksesuarları

Watch 42mm

için 8 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (8)

Renk

Gold (1)
Rose Gold (1)
Gümüş (1)
Gri (1)
Siyah (1)
Beyaz (2)

Kılıf

Silikon Kılıf (1)

Apple Watch 42mm Kılıfları ve Aksesuarları

Apple Watch 42mm Kılıfları ve Aksesuarları

Apple Watch 42mm

Apple firmasının gelişen teknoloji ile birlikte kendi bünyesinde üretmiş olduğu akıllı saatlerden bir tanesi olan Watch 42mm modeli WatchOS cihaz işletim sistemi, 1.65 inçlik ekran boyutu, 312x390 piksel ekran çözünürlüğü, 246 mAh batarya kapasitesi, Wi-Fi özelliği, mikrofon özelliği, kalp atışı hızı sensör özelliği ile birlikte akıllı saat kullanıcılarının tercih ettiği bir model olarak bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Apple Watch 42mm Ekran Koruyucuları

Apple Watch 42mm modeline göre üretilmiş olan ve saatin ekranında her hangi bir çizik, kırık oluşmaması açısından üretilmiş olan ekran koruyucularına kilifmarketim.com sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Cihazın kullanıcıları için gerekli olan bu ekran koruyucular kısa süre içerisinde adresinize ulaştırılarak cihazı güvenli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Apple markasının akıllı saati olan bu cihaz Microsonic marka ekran koruyucusu ile koruma altına alınabilir.

Apple Watch 42mm Bağlantı Adaptörleri

Apple şirketinin ürettiği akıllı saat olarak bilinen Watch 42mm modeli için firma tarafından belirlenmiş olan kayışları kullanmak zorunda değilsiniz. Kilifmarketim.com sitemiz üzerinden Microsonic markası tarafınca üretilmiş olan kayışlardan dilediğiniz rengi seçebilmeniz mümkün olur. İstediğiniz renk üzerinden Apple Watch 42mm model cihazınızı kendi zevkinize göre kullanabilirsiniz. 3 iş günü içerisinde evinize gelecek olan kayış ile birlikte cihazınızın kayışını kendiniz değiştirebilir ya da servise değiştirebilir ve güvenli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.