Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü

Gizlilik Sözleşmesi

Bu sözleşme kilifmarketim.com adlı web sitesinin (metin içerisinde “Kılıf Marketim” diye adlandırılacaktır) gizlilik politikalarını içerir. Aşağıda yer alan şartlar ve kurallar, siteye giriş yapıldığı andan itibaren ziyaretçiler tarafından; üye işlemleri sonrasında ise kullanıcılar tarafından kabul edildiği varsayılır.

Kılıf Marketim ’de alışveriş yapabilmek ve sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanabilmek için siteye üye olmanız gerekir. Üyelik aşamasında başta olmak üzere bazı kişisel bilgileriniz site tarafından isteğe göre talep edilebilir. Vermiş olduğunuz bilgiler, Kılıf Marketim tarafından korunup, gizliliği sürdürülerek üçüncü şahıs kimselerle paylaşılmaz.

Sizlere daha iyi hizmet vermek, sitede oluşabilecek sorunları tespit etmek ve ilgili sorunlara daha iyi müdahale etmek amacıyla Kılıf Marketim, kullanıcıların bilgisayarlarının IP numaralarını tespit edip, kullanabilir. Bu işlemi kullanıcıları tanımlamak ve isteklerine daha hızlı yanıt vermek amacıyla da demografik bilgi toplama adına dilediği zaman kullanma hakkını saklı tutar.

Kılıf Marketim ’den alışverişleriniz durumunda tüm kişisel ve kredi kartı bilgileriniz internet güvenlik sistemi olan SSL Secure 128 Bit tarafından güvenlik altındadır. Bu sistem sayesinde, internet üzerindeki dolaşımlar esnasında herhangi bir şekilde, adı geçen bilgilerinizi istenmeyen kişi ve kurumlara karşı güvenli bir şekilde korumuş olursunuz.

E-Mail Trafiği

Kılıf Marketim üzerinden üye hesabınız ya da üye olmadan yaptığınız alışverişlerde e-posta adresiniz kayıt altına alınarak haftalık bilgilendirme bültenleri e-posta adresinize gönderilecektir. Bahsi geçen bildirim üyeliğinden istediğiniz zaman ayrılma, değiştirme ya da tekrar başlatma haklarınız sizin tercihinizde.

Siteden alışveriş yapmanızın dışında; ürünler hakkında bilgi almak için “Beni Ara” formunu doldurmanız, şirketin e-posta adresine mail atmanız ve firma telefonlarını aramanız durumunda da Kılıf Marketim tarafından e-posta, SMS ve telefon üzerinden ulaşılabilmeyi kabul etmiş sayılırsınız.

Sizlere gönderilen mailler, satışı yapılan malzemeleri, yeni ürünleri, kampanyaları, indirim fırsatlarını içeren bilgilendirme bültenlerinden oluşur. Bu gönderiler müşteri memnuniyetini sağlamak, kullanıcıları indirim, kampanya gibi fırsatlardan yararlandırmak amacıyla gönderilir.

Kapıda Ödeme

Kılıf Marketim üzerinden almış olduğunuz ürünler için dilerseniz kapıda ödeme yapabilirsiniz. Ürünleri getirecek olan kargo görevlisine ödemelerinizi ister nakit isterseniz kredi kartı ile verebilirsiniz.

Ürün iadelerinizde ise sistemde bir iade talebi oluşturmalı ve anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının herhangi bir şubesinden iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye gidecek durumda değilseniz size en yakın kargo şubesinden bir görevliyi kargonuzu almak için adresinize çağırabilirsiniz.

Ürün iadelerinde kapıda ödemeli kargolarınızı görevliye teslim ettiğinizde, kargo görevlisi kapıda ödeme bedelini size iade etmez. İade olarak göndermiş olduğunuz ürün Kılıf Marketime ulaşıp, gerekli kontroller yapıldıktan sonra sizlerin vermiş olduğu bir banka hesabına yatırılır.