Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü

İade ve Değişim

Web sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, yine web sitemiz üzerinden değiştirebilirsiniz. www.kilifmarketim.com sitesine girerek almış olduğunuz ürün ya da ürünleri iade edebilmek için öncelikle sekmeler arasından, hesabıma gelerek iade etmek istediğiniz ürün seçimini yaparak, iade için talep oluşturmanız gerekiyor. Sonrasında ürünü paketleyerek, herhangi bir ARAS kargo şubesine gelerek ürünü tarafımıza gönderebilirsiniz. Ürün kullanılmış ya da hasar görmüş ise iade red edilecektir. Eğer ki, sipariş verilirken kapıda ödeme seçeneği tercih edilmişse iade sırasında kapıda ödeme ücreti geri ödenmeyecektir.

NOT : Hasarlı ve Kullanılmış ürünlerin iadesi gerçekleştirilmeyecektir.

(Göndereceğiniz Ürünlerin Faturasını Paket içerisine Dahil Etmeyi Unutmayınız)

Teslimat Adresi : 
Delta Elektronik ve Dış Tic. Ltd. Şti. 
Hobyar Mh. Ankara Cad. Emirler Han Sk. 
No:3 
İş Merkezi Kat:4

Firma Bilgileri

Kuruluş yılı 2006 olan Delta Elektronik ve Dış Tic. Ltd. Şti. elektronik ve yurt dışı ticaretinde uzun bir zaman tecrübe edinmiş, özenli çalışanlarının, özverisi ve başarısıyla zaman geçtikçe daha da büyüyüp, köklü bir hale gelmektedir. Geçen sürede kurumsallaşma yönünde önemli adımlar atılmıştır. Kurumsal bir firma, insanlara her zaman daha fazla güven vermiştir. Çünkü kurumsallaşmış olan şirket ve firmalar, satış öncesinden satış sonra hizmetlere kadar her zaman müşterisinin yanında olmaktadır. Bu bilinçle çalışan Delta Elektronik, kurumsallığı her zaman ön planda tutmaktadır.

Öncelikli olarak yurt dışındaki üreticilerle bire bir iş yaparak, fiyat-performans denklemini ana konu olarak belirleyen şirket, müşteri memnuniyetine verdiği önemle en üst düzeyde hizmet vermektedir. 500'den daha fazla üretici ile bire bir çalışan firma; uzak doğu, Avrupa ve Amerika'da etkin olarak çalışıyor. Gelişmek ve değişmek, kurumun en büyük önceliklerindendir. Eğitimli ve tecrübeli çalışanlarıyla, sizlere her zaman en üst düzey hizmeti vermeyi hedefliyor.

Her zaman ürünün arkasında duran, üretim aşamasında ve satıştan sonraki süreçlerde kural ve yönetmeliklere uygun olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışılıyor. Kurallar ve amaçlar doğrultusunda iş yaparak, yaptığı çalışmalarla müşterilere en üst düzeyde ekstra değer katmayı hedefliyor. Bir yandan kazanmak, bir yandan kazandırmak; Delta Elektronik'in misyonları arasındadır. Buna bağlı olarak, başarılı ve deneyimli kadrosuyla, ileriye dönük yapısıyla, emin adımlarla büyümektedir. Delta Elektronik kalıplaşmış çalışma sistemlerinden arınmış, yenilikçi ve sürekli yeniyi deneyerek, kendine has değerleriyle daha da fazla büyümeyi hedefliyor.