Kendine has duruşu ve kendine has kullanım şekli ile Apple oldukça özel bir telefon olmaktadır. Bu özellikli telefonun da özel bir korumaya ihtiyacı vardır. Bunun için de tek adres kılıf marketim olmaktadır. Bu adrese uğramadan kesinlikle telefon aksesuarı alınmamalıdır. Nedeni ise hepsini bir arada barındıran tek adres olmasıdır.

Apple Kılıfları

Kendisi gibi kılıfları da fark yaratmaktadır. Sade arka koruma kılıfların birbirinden farklı desenleri yer almaktadır. Düz olan ve şeffaf olan yapısı ile şıklığa bir ışıltı katmaktadır. Arka yüzeyinde bal peteğine sahip olan görüntüsü ile hem fark yaratmakta hem de en iyi korumayı sağlamaktadır. Tırtıklı arka yüz görüntüsü şık bir görünüm kazandırmaktadır. Özellikle görüntüsü ile erkeklerin beğenisini kazanan arka kısımda iki renk yapısına sahip arka da değişik geometrik deseni ile hem fark yaratan hem de görünümü ile çok beğeni toplamaktadır. Arka ve ön kapağın birleştirildiği ön yüzünde cam ekranın bulunduğu ve işlemlerin bazılarının yapılabildiği bir ön ekran ve arka kısmın amblem yerinde bulunan açıklık ile şıklığına şıklık kazandıran farklı bir telefon kılıfı da sizler ile buluşmayı beklemektedir.

Apple Ekran Koruyucuları

Dışarıda bulunamayan zor bulunan ve maliyet açısından da pahalı olan ekran koruyucularına istediğiniz zaman ulaşabilmeniz mümkün. Maliyet konusunda da oldukça uygun maliyetler ile telefonunuzun ekranını korumakta ve sizlere yardımcı olmaktadır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.