Apple iPhone 12 Kılıf ve Ekran Koruyucuları

  • Filtrele

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Rubber Kılıf
Silikon Kılıf
Cüzdanlı Kılıf
360 Kılıf
Desenli Kılıf
Askılı Kılıf
Su Geçirmez Kılıf

Renk

Lila
Mavi
Renkli
Turuncu
Koyu Yeşil
Bordo
Kahverengi
Şeffaf
Rose Gold
Gümüş
Gold
Gri
Pembe
Beyaz
Mor
Rose Gold
Lacivert
Yeşil
Kırmızı
Turkuaz
Siyah
Sarı
Karışık
Toplam 211 ürün bulunmaktadır.

iPhone 12 Serisi Telefon Kılıfı Ve Ekran Koruyucuları

Telefon kılıfları ve ekran koruyucuları, bir telefonun kimliğini baştan yaratabilmektedir. Apple tarafından son model olarak çıkarılan iPhone 12 serisi kullanıcıları da bu sebeple kendilerine has telefon kılıfları aramaktadır. Ayrıca ekranın korunması için gerekli ekran koruyucuları özellikle telefonuna değer veren kişiler için oldukça gereklidir.

iPhone 12 Kılıf Çeşitleri

iPhone 12'nin çıkmasıyla birlikte piyasaya bu telefonun ölçülerine uygun kılıflar da katılmaya başlamıştır. iPhone 12 kılıf çeşitleri, telefonun korunmasını sağladığı gibi kişinin tarzına uymasına da yardımcı olur. Farklı renk ve desenleriyle kıyafetlere, çantalara, saatlere ve diğer teknolojik aletlerle kombin yapılmasını sağlar.

iPhone 12 kılıfları farklı doku ve desenlerde bulunur. Silikon, deri, plastik, ring holder çeşitleri sayesinde elden kaymayı ve telefonu düşürmeyi de zorlaştırır. Ayrıca ufak çarpmalarda telefon çevresinin zarar görmesini engeller. Telefon kılıfının dokusu ne kadar güzel olursa, kişinin elleri de o kadar rahat eder. Ayrıca terletmez yapıdaki kılıflar sayesinde ellerin ekran üzerinde kullanımı rahatlıkla devam eder.

iPhone 12 Ekran Koruyucu

Ekran koruyucuları, özellikle yeni alınan telefonlarda kullanılan ilk aksesuardır. Yeni camların çizilme, kırılma, çatlama, hasar görme gibi sorunlarla karşılaşmaması için kullanımı oldukça yaygındır. Özellikle düşme ve çarpma gibi durumlarda iPhone 12 ekran koruyucu sayesinde yüksek bütçeli zararlara girmekten korunur.

iPhone 12 ekran koruyucuları ekranın dokunma hassasiyetini engellemez ve parmak izi okuyucusunun olduğu gibi çalışmasını sağlar. Yanlış koruyucuların kullanması hem ekranın kırılmasına hem de parmak okuyucu bölümünde sorunlar yaşanmasına sebep olabilir.

Kırılma, çizilme, leke tutma işlemlerini yapmayan, şeffaf ve yansıma yapmayan ekran koruyucuları sayesinde ekranı korumak oldukça mümkündür. iPhone 12 ekran koruyucu ürünleri nano teknoloji ürünleridir ve ekranı her türlü zarardan korumaktadır. Üstelik parmak izi bırakmama özelliğiyle kir tutmayarak ekranı her daim temiz gösterir.

Telefonlar Güvende Olmalı

Yeni çıkan telefonlarda parça değişimleri hem işçilik hem de malzeme açısından oldukça pahalı ve uzun sürelidir. Telefon kılıfı ve ekran koruyucu sayesinde herhangi bir istenmeyen durum yaşansa bile korunma sağlanmış olur. Üstelik hem kılıflar hem de koruyucular istendiği zaman çıkarılabilmektedir, geride iz bırakmamaktadır. Telefonların güvende olması pek çok alanda kişilerin de rahat ve huzurlu olmasını sağlar.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.