Xiaomi Kılıf ve Aksesuarları

Xiaomi, Çin'in Pekin kentinde merkezi konuşlanmış olan bir akıllı telefon üreticisidir. Her ne kadar Türkiye'de adı çok fazla duyulmamış da olsa dünyanın en büyük dördüncü akıllı telefon üreticisi olması markayı ilk defa duyanları şaşırtmaya yetiyor.

Akıllı telefonun yanında pek çok elektronik cihaz da üreten Xiaomi, çok sayıda akıllı telefon modeli ile de Türkiye piyasasına giriş yapmış durumda. Bu akıllı telefon markasına özel olarak üretilmiş pek çok kılıf tasarımı ve akıllı telefon aksesuarı bulunuyor.

Bu aksesuarların tamamını sitemizden kolay bir şekilde sipariş etmek mümkün. Üstelik sadece aksesuarlar değil, kulaklık ve araç tutucu başta olmak üzere telefon ile kullanılması mümkün olan çok sayıda ürün çok düşük bir kargo ücreti ile adresinize tek teslim ediliyor.

Kılıflarda Kullanışlı Tasarımlar

Xiaomi kılıflar hem kasayı hem de kasanın yan taraflarını korumakta son derece başarılı. Xiaomi için kapaklı, aynalı, deri dokulu silikon kılıfların yanı sıra çok sayıda özel tasarıma sahip kılıf sitemizde mevcut.

Üstelik bu kılıflar telefonda yer alan her türlü buton ve slota kolaylıkla ulaşmayı mümkün kılıyor. Kamerayı ya da flaşın lambasını kapatmaması bakımından da kullanışlı olan bu marka kılıflar, çok sayıda renk seçeneğine de sahip.

Ayrıca ön ekranı hiçbir şekilde kapatmaması bakımından da kolaylık sağlıyor. Xiaomi - Marka Yazısı içerisinde yer alan ve daha pek çok çeşit sitemizden bulunabilir.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.