Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
 • Fiyat Aralığı
 • Marka
  0
 • Kılıf
  0
  0
  0
 • Renk

Xiaomi Mi Max 2 Kılıf ve Aksesuarları

Xiaomi Mi Max 2 Kılıf ve Aksesuarları

Mi Max 2

Akıllı bir cihazı uzun yılar boyunca verimli ve etkin bir şekilde kullanmak için ihtiyacınız olan aparatlar burada. Size en kaliteli şekilde hizmet vermek için buradayız.

Mi Max 2 cihazınızı aldınız ve cihazınızı korumak için ekran koruyucu ve kılıflara ihtiyaç duymanız durumunda sitemizde bulunan ekran koruyucu ve kılıflar ile rahat ve verimli bir kullanıma bekliyoruz. Sitemizde bulunan ekran koruyucu ve kılıflar Mi Max 2 cihazınıza bire bir olarak uyumludur.

Mi Max 2 Kılıfları

Sitemizde yer alan kılıflar cihazınızı tamamen kaplar ve her hangi bir darbe durumunda cihazınızı darbe emici özelliği ile zarar görmesine engel olur. Cihazınıza dışarıdan gelecek, çizilmelere karşı, kirlere karşı ve olabilecek şoklara karşı en iyi şekilde koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlar.

Mi Max 2 Ekran Koruyucu

Sitemizde bulunan ekran koruyucular cihazınızın ekran kısmına yerleştirilir. HD şeffaflık özelliği sayesinde cihazda belli olmasına engel olur ve cihazın rahat ve verimli kullanılmasını sağlar iken üretiminde kullanılan materyaller sayesinde cihaza toz ve kir girmesine engel olur.

Uzun ömürlü olarak kaliteli malzemeden yapılmış olan ekran koruyucu aparatlar ile cihazınız yıpratmadan kesinlik ile zarar görmeden senelerce rahat bir şekilde kullanırsınız.

En rahat bir şekilde cihazı kullanmak için cihazın uzun ömürlü olması için gerekli olan aparatları sitemizden rahat bir şekilde ulaşabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi