Apple Watch

Apple firmasının, iPhone etkinliğinde sürpriz olarak tanıtımını yaptığı Apple Watch, 2015 yılının son aylarında piyasaya çıkan ve firmanın en çok satılan ürünleri arasında bulunuyor. Apple Watch, satın alındıktan sonra pişmanlık duyulan cihazlardan biri olarak değerlendirilmiyor. Aksine, Türkiye ortalamasına göre biraz yüksek fiyatla satışı yapılan cihaz, kullanan kişiler tarafından tam not almıştır. Oldukça ergonomik ve şık bir tasarıma sahip olan Apple Watch, Force Touch teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Oldukça yenilikçi iletişim yolları sunuyor ve stabil bir yazılıma sahiptir.

Apple Watch Kılıfları

Firmamızın ana hedefi, kazanırken kazandırmaktan geçiyor. Bu kapsamda satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin tamamının arkasında duruyoruz. Apple Watch kılıflarımızın yüzde yüz orjinal olmaları ve şeffaf olmaları, kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmiştir. Düşük bir ücretle satışını yaptığımız Apple Watch kılıflarına ek olarak, şarj aleti ve kordon ihtiyaçlarınızı da sitemiz üzerinden karşılayabilirsiniz.

Apple Watch Ekran Koruyucuları

Apple Watch ekran koruyucuları, yansıma yapmayan ve kırılmayan bir teknolojiye sahiptir. Ürünümüzü satın alanlar ve memnun kalmayanlar, sorgusuz sualsiz 3 gün içerisinde iade hakkına sahiptirler. 3D securi ile güvenli ödeme garantisi kapsamında, kapıda ödeme imkanı sunuyoruz. Apple Watch ekran koruyucumuz, HD görüntü kalitesine sahip olup, kullanmaya hazır hale getirildiğinde film altındaki yazılar ve logolar tamamen görünür kalırlar. Müşterilerimiz, güvenli alışveriş kapsamında kredi kartlarını kullanarak ya da kapılarında elden ödeme yaparak ürünümüze sahip olabilirler.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.