Ekran Koruyucu Hediye
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri

Redmi Note 3

için 6 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

CaseUp (1)
Microsonic (5)

Renk

Beyaz (2)
Siyah (1)
Pembe (1)
Mavi (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (5)

Xiaomi Redmi Note 3 Kılıf ve Aksesuarları

Xiaomi Redmi Note 3 Kılıf ve Aksesuarları

Redmi Note 3

Akıllı cep telefonlarını darbe, çizik ve düşmelere karşı korunaklı bir hale getirmek için çeşitli donanımların kullanılması gereklidir. Ekran koruyucu cam ve kılıf gibi donanımlar en bilinen koruyucu ürünler arasındadır.

Sitemizde tüm cep telefonları modellerin ait koruyucu donanımları bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarla satışı yapılan bu ürünler, ücretsiz kargo seçeneğiyle adresinize kadar geliyor. Redmi Note 3 cihazları için farklı aksesuarları da sitemizin ürün kategorilerinde bulabilirsiniz.

Tüm aksesuarlar farklı modellere ait olacak şekilde ayrı ayrı kategorilendirilmiştir. Kullandığınız markaya ait ürünü kolayca bulabilir ve satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Redmi Note 3 Telefon Kılıfı

Telefonlarda ön ve arka kasa bölümlerinde darbelere bağlı olarak çizikler oluşabilir. Kullanacağınız kılıflar bu çizikleri önleyerek telefonun etkileyici görüntüsünün bozulmasına engel olur.

Sitemizdeki desenli kılıflarla telefonlara hem şıklık katabilir hem de daha korumalı bir yapı kazandırabilirsiniz. Su geçirmez özellikte olan bu kılıflar, cihazın kasasına hiçbir şekilde su sızdırmayacaktır. Telefonu komple saran kılıflar, darbe emici özelliği ile telefonun hasar görmesini önler.

Redmi Note 3 Ekran Koruyucu Cam

Akıllı cep telefonlarında ekran camını koruma altına alabilmek için koruyucu cam kullanabilirsiniz. Zira bu camlar ufak darbelere bağlı olarak bile çatlayabiliyor.

Sitemizde farklı modeller için üretilen ekran koruyucu camları uygun rakamlarla satın alabilirsiniz. Hiçbir şekilde kir tutmayan bu camlar, dokunmatik üzerinde de olumsuz bir etki yaratmaz.