Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
  • Fiyat Aralığı
  • Marka
    0
  • Kılıf
    0
    0
  • Renk

Xiaomi Mi Mix Kılıf ve Aksesuarları

Xiaomi Mi Mix Kılıf ve Aksesuarları

Mi Mix

Birçok ünlü ve kaliteli telefon markalarını kendine hayran bırakan en yeni ve kaliteli modeller ile telefon kullanıcılarının dikkatini çeken yeni model telefon Xizomi çıkardığı en yeni model telefon ile epey dikkate çekmeyi başarmıştır.

Özellikle 6.4 inç dev ekranı ile birçok telefon kullanıcısının bilgisayarda yapacağı tüm işleri yapmasına olanak sağlayan Mi Mix modeli ayrıca 128 GB dahili hafızası, 16 mp kamerası, 4 GB ram, uzun batarya ömrü ve hızlı işlemcisi ile göz doldurmaktadır.

Tüm özellikleri ile oldukça beğenilen Xiaomi kıllı telefon modeli için sitemiz üzerinden tüm aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Garantili ve kaliteli aksesuar çeşitlerimiz ile uzun yıllar boyu hizmet veren sitemizde gelişen teknoloji ile birlikte aradığınız tüm aksesuar çeşitlerine ulaşmanıza imkan sunulmuştur.

Mi Mix Ekran Koruyucuları

Dev ekran boyutu için sitemiz üzerinden rahatça kırılmaz ekran koruyucu bulabilirsiniz. Telefonunuzun en güzel özelliklerinden biri olan ekranlarını koruma altına alarak daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Ekran kırılmalarında değişim hem pahalı bir işlemdir, hemde orjinal görüntüsünü yakalamak daha sonra zor olabilmektedir. Uygun fiyatlı koruyucu seçenekleri ile önceden önlem almanızda fayda sağlamaktadır.

Mi Mix Telefon Kılıfları

Telefonunuzu renk katmak, kişiselleştirmek ve korumak için sitemizden bulabileceğiniz telefon kılıfları ile telefonlarınıza detay katın. Farklı model ve tasarımda telefon kılıfı modellerine kolayca ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi