Xiaomi Redmi Note 5 Pro Kılıf ve Aksesuarları

Redmi Note 5 Pro

için 40 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (40)

Renk

Gold (4)
Siyah (8)
Mavi (3)
Rose Gold (3)
Kırmızı (5)
Gümüş (2)
Lacivert (4)
Gri (1)
Beyaz (2)
Şeffaf (1)
Kahverengi (1)

Kılıf

Rubber Kılıf (20)
Silikon Kılıf (14)

Xiaomi Redmi Note 5 Pro Kılıf ve Aksesuarları

Xiaomi Redmi Note 5 Pro Kılıf ve Aksesuarları

Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Yüksek ücretler vererek elde ettiğiniz akıllı cihazlarınızı darbelerden korumak kullanım ömrünü arttıracaktır. Darbelerden korumak için kılıflar ve ekran koruyucular kullanılır. Sitemizde çok geniş model ve marka kılıflar ve ekran koruyucular bulunur. Her markanın aksesuarlarını ve teknolojik aletlerini bulmak kolay olmazken sitemizde bu oldukça kolay. Türkiye pazarına yeni giren Xiaomi markasına ait de bir sürü ürüne www.kilifmarketim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro Telefon Kılıfları

Telefon kılıfları telefonunuzu korurken aynı zamanda renklendirir. Farklı renklerde ve desenlerde kılıflara sitemizden ulaşarak telefonunuzun görüntüsünü sık sık değiştirebilirsiniz. Xioami Redmi Note 5 pro gibi telefonlarda parmak izi sensörü arkada olduğundan telefona uygun kılıf bulmak oldukça önemlidir. Sitemizde bulunan farklı renk ve desenlerde kılıflar ile telefonunuza ait kılıfı satın alabilirsiniz. Kılıflar telefonun kasasını sararak darbelerden korur. Bu sayede telefonlarınızı uzun süre verimli bir şekilde koruyabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro Ekran Koruyucuları

Kılıflar akıllı cihazınızın kasasını korurken ekran koruyucular da ekranı korur. Ekranların çatlaması oldukça yaygın bir durumdur ve tamiri fazlasıyla zor ve masraflıdır. Bu nedenle ekran koruyucu seçerken kaliteli bir ürün almak önemlidir. Sitemizdeki ekran koruyucular nano teknoloji ile üretilmiş kırılmaz ürünlerdir. Sitemizden yararlanarak dilediğiniz ürünü uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Sitede bulunan telefonunuza ait araç tutucuları, şarj aletleri ve kulaklıkları da güvenle satın alabilirsiniz.

Toplam 40 ürün bulunmaktadır.