Xiaomi Mi Mix 2S Kılıf ve Aksesuarları

Mi Mix 2S

için 9 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (9)

Renk

Şeffaf (1)
Beyaz (1)
Gold (1)
Kırmızı (1)
Lacivert (1)
Siyah (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (2)
Rubber Kılıf (4)

Xiaomi Mi Mix 2S Kılıf ve Aksesuarları

Xiaomi Mi Mix 2S Kılıf ve Aksesuarları

Xiaomi Mi Mix 2S

20 Haziran 2018'de piyasaya sürülen Xiaomi Mi Mix 2S, 6.00 inç boyutu ile dikkat çekmektedir. 6 gb ram ve 64 gb depolama alanına sahip olan telefon 8 çekirdek olup 2.8 gHz hıza sahiptir. 3400 mAh olan bataryası oldukça güçlüdür. 4.5G ve 2 hat kullanma özelliklerini de barındırmaktadır.

Xiaomi Mi Mix 2S Kamera Özellikleri

12 mp ön kamera ve 5 mp arka kameraya sahiptir. 2160p özelliğinde video kayıt işlemi yapabilirsiniz. Bu özellik çoğu telefonda bulunmayan nadir özelliklerden biridir.

Xiaomi Mi Mix 2S Fiziksel Özellikleri

150 mm boyutu bulunmaktadır. En olarak 75 mm, kalınlık olarak 8.0 mm ve ağırlık olarak 190 gramdır. 2 renk seçeneği ile önünüze gelmektedir. Beyaz ve Siyah. Alüminyum çerçeveye sahip olan telefonun kapağı seramikten yapılmıştır.

Xiaomi Mi Mix 2S Kutu İçerisindeki Ürünleri

Satın aldığınızda kutunun içerisinden, arka kapak için özel kılıf, belge ve evrakları, hat çıkartma iğnesi, USB güç adaptörü, USB kablo, 3.5 mm - USB Type-C Dönüştürücü bulunmalıdır. Kutuyu açtığınızda bunların olmasına dikkat etmelisiniz.

Xiaomi Mi Mix 2S Lüks Özellikleri

Hızlı şarj olabilme özelliği bulunmaktadır. Barometre, Jiroskop, Hall Sensörü, Pusula, Ortam Işığı Sensörü, İvmeölçer, Ultrasonik Yakınlık Sensörü özellikleri vardır. Değiştirilebilir Temalar, Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON), Gürültü Önleyici İkinci Mikrofon, Yüz Tanımlama uygulamalarına sahiptir. Ön kamera yapay zeka destekli olduğu için yüz tanımaktadır.

Toplam 9 ürün bulunmaktadır.