Apple iPhone 12 Pro Max Kılıf ve Ekran Koruyucuları

  • Filtrele
Filtre

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Rubber Kılıf
Silikon Kılıf
Cüzdanlı Kılıf
Desenli Kılıf
Askılı Kılıf

Renk

Gold
Kırmızı
Renkli
Turuncu
Koyu Yeşil
Bordo
Rose Gold
Kahverengi
Şeffaf
Gümüş
Mor
Gri
Yeşil
Beyaz
Mavi
Rose Gold
Turkuaz
Siyah
Sarı
Pembe
Lila
Lacivert
Karışık
UYGULA
Toplam 198 ürün bulunmaktadır.

iPhone 12 Pro Max Ekran Koruyucuları Ve Kılıfları

Telefonlarımız hepimizin şüphesiz en önemli elektronik aletleridir. İletişim kurmanın yanı sıra akıllı telefonlarında çıkması ile pek çok işlem telefonlarımız sayesinde yapılmaktadır. Bu nedenle telefonların bu kadar önemli olması onları koruma yöntemlerini geliştirmiştir. Bu koruma yöntemlerinden birisi ekran koruyucuları diğeri ise telefon kılıflarından oluşmaktadır.


iPhone 12 Pro Max Kılıf Modelleri ve Seçenekleri


Günümüzde en çok tercih edilen telefon markalarından birisi de Iphone telefonlarıdır. Birçok modeli bulunan Iphone telefonlarından birisi de iPhone 12 Pro Max modelidir. Çok tercih edilen bu telefonlar birçok özelliği ile kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Fakat telefonların bu kadar önemli olması nedeniyle özel bir koruma istemektedir.

Bu koruma yöntemlerinden birisi de telefon kılıflarıdır. Özellikle telefon kılıfları telefon ekranı dışında her alanı kaplaması nedeniyle özel bir koruma sağlamaktadır. iPhone 12 pro max kılıf modelleri bu anlamda herkese kolaylık sağlamaktadır. Kolay kullanımı ve koruma sağlaması nedeniyle pek çok farklı model ve seçeneklere de sahiptir.

iPhone telefon kılıflarından en çok tercih edilen plastik kılıflar özellikle telefon boyutunu en az etkilemesi nedeniyle tercih edilmektedir. Elimizde tutarken veya cebimizde iken hiçbir şekilde rahatsız etmemesinin yanı sıra telefonlara farklı bir hava da katmaktadır. Bu sayede telefonlar hem korunmakta hem de istediğiniz renkte kullanılmaktadır.


iPhone 12 Pro Max Ekran Koruyucuları


Apple iPhone telefonları korumak için tercih edilen diğer bir ürün ise ekran koruyucularıdır. Özellikle telefonlar herhangi bir darbe veya düşme sonucunda en çok hasar yerin ekranlar olması nedeniyle ekran koruyucularının mutlaka kullanılması gerekmektedir.

iPhone 12 pro max ekran koruyucu modelleri ile plastik veya cam olarak iki farklı şekilde satılmaktadır. İki ürün birbiri ile kıyaslandığı zaman cam ekran koruyucuların daha iyi korunduğu bilinmektedir.


iPhone 12 Pro Max Telefon Kılıfları Fiyatları


iPhone 12 Pro Max telefon kılıfları pek çok model ve seçenekler ile mevcuttur. Her zevke uygun renk ve desen seçenekleri arasından sizlere uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Çok çeşitleri bulunmasından dolayı fiyatlarda da çeşitlilik göstermektedir. Telefon kılıfları renk ve desen dışında üretilen materyallere göre de fiyat çeşitliliği oluşmaktadır. Genellikle en sık tercih edilen ve uygun fiyatlara sahip telefon kılıfları ise plastik kılıflardır. Hem uygun fiyatlar ile sahip olabilir hem de telefonlarınızı çizilme ve darbelere karşı koruyabilirsiniz.

 

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.