Apple iPhone XS Max Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

iPhone XS Max (168) ürün

Markalar

Baseus
CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf
360 Kılıf
Kapaklı Kılıf
Cüzdanlı Kılıf

Renk

Şeffaf
Yeşil
Turkuaz
Bordo
Mavi
Sarı
Turuncu
Pembe
Mor
Rose Gold
Kahverengi
Siyah
Gümüş
Lacivert
Beyaz
Gri
Gold
Kırmızı
Lila

Apple iPhone XS Max Kılıf ve Aksesuarları

-%26

Ücretsiz Kargo

-%26

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

Toplam 168 ürün bulunmaktadır.

Apple iPhone XS Max

Apple'ın iPhone XS Max modeli Apple’ın üretmiş olduğu en iyi ve en sağlam ekran olan Süper Retina ekran modeline sahip olmaktadır.  Model için sunulan 3 renk bulunmaktadır. Bu renkler Gold, Silver ve Space Grey olmaktadır.

iPhone XS Max 6.5 İnç gibi büyük bir ekran boyutuna sahiptir. Bununla birlikte hasar görme ihtimalide oldukça yüksek olmaktadır.

Sitemiz'de bu gibi durumlarda sıkıntılar yaşanmaması sebebiyle iPhone XS Max kılıf modelini içerisinde barındırmaktadır. Herkese hitap edem modeller ve renklerde bulunan kılıflar, kılıf satan mağazalar arasında en fazla çeşitliliğe sahip mağaza olarak bilinmektedir.

Bu modeller arasında silikon kılıflar, keçe kılıflar, sporcu kılıfları, kapaklı kılıflar ve tank kılıfları olarak çeşitlilik göstermektedir.

Sitemiz üzerinden kılıfları satın almak oldukça basit ve güvenli olmaktadır. Ürünleri satın alırken kullanılan ödeme seçenekleri herkesin ulaşabilmesi için birçok seçenekten oluşmaktadır. Nakit olarak kılıf satın almak isteyen kişiler için kapıda ödeme seçeneğimiz mevcuttur. Alacağı ürünü taksitli olarak ödemek isteyen kişiler kredi kartı ile taksit yapabilmektedir. Bu ödeme seçenekleri haricinde havale ve banka kartı ödeme seçenekleri mevcuttur.

Ayrıca kılıf satan mağazalar arasında sitemiz en uygun fiyat garantisi ile satış gerçekleştirilmektedir.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.