Kurumsal Çözümler

Kurumsal Çözümler

Çinde bulunduğumuz zamanda iletişimin önemi her geçen gün artıyor. Gerek şahıs, gerekse firmalar açısından iletişim denildiğinde ilk akla gelen ürün elbette cep telefonlarıdır. Özellikle akıllı cep telefonlarının yaygınlaşmasından sonra insanların çok büyük bir kısmı iletişim ihtiyaçlarını gerek konuşma gerekse yazışma açısından cep telefonları ile sağlıyor. Bizler Kılıf Marketim olarak çok uzun yıllardan bu yana firmaların cep telefonlarında kullanılan cep telefonu kılıfı ve ekran koruyucu ihtiyaçlarını Delta İhtalat garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Cep telefonlarının daha uzun yıllar boyunca zarar görmeden kullanılabilmesi için ekran koruyucuların ve koruyucu kılıfların ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak hizmet veriyoruz. Firma olarak en önemli amaçlarımızdan birisi firmalara bu anlamda kurumsal çözüm üreterek firmaların bünyesinde çalışanlarının kullandığı cep telefonlarına ekran koruyucular ve kılıflar tedarik ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve profesyonel bir şekilde hizmet vermektir.

Ürün Çeşitliliği

Cep telefonu aksesuarları arasında oldukça önemli olan cep telefonu kılıfları genellikle standart desenlerde üretildiği için bir süre sonra kullanıcıların sıkılmalarına neden oluyor. Ancak bizler Kılıf Marketim olarak Delta İthalat garantisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde kurumsal müşterilerimize standartlardan farklı desenlerde ürünler sunarak firma çalışanlarının bu konudaki bıkkınlıklarının önüne geçiyoruz. Firmanızdaki cep telefonlarının kullanım ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan cep telefonu kılıfı ve ekran koruyucular için yüzlerce seçenek arasından istediğiniz ürünleri internet sitemiz üzerinden rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Toptan Satış Olanakları İle Maliyeti Azaltın

Kılıf Marketim olarak firmalara verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimizin en önemli avantajı toptan satış olanaklarımızdan yararlanmalarıdır. Firmalar kurumlarındaki cep telefonlarında kullanmak üzere verdikleri kılıf ve ekran koruyucu siparişlerinde bireysel müşterilerimize verdiğimiz fiyatların çok daha altında fiyatlardan yararlanarak satın alma gerçekleştirebiliyor. Kılıf Marketim firmalara cep telefonu kılıfı ve ekran koruyucu konusunda verdiği cazip fiyatlarla her zaman firmaların yanında olduğunu göstermektedir. Kurumsal müşterilerimize verdiğimiz fiyat tekliflerimizi öğrenmek ve sipariş ayrıntıları ile ilgili bilgi almak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Kurumsal Müşterilerimize Ödeme Kolaylığı

Firma olarak bireysel müşterilerimizde olduğu gibi kurumsal müşterilerimize de ödeme konusunda büyük kolaylık sağlıyoruz. Siparişlerinizin ardından ödemelerinizi dilediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden siparişinizin onaylanmasından sonra rahatlıkla ödemelerinizi yapabileceğiniz gibi, dilerseniz banka havalesi yararlanarak kolaylıkla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı Teslimat Avantajlarımızdan Yararlanın

Kurumsal müşterilerimizin verdiği toplu siparişlerde dahil olmak üzere tedarikçiden alım süresini beklemeden siparişlerinizi hazırlıyor ve mümkün olan en kısa sürede cep telefonu kılıfı ve ekran koruyucu siparişlerinizi hızlı bir şekilde adresinize kadar ulaştırıyoruz. Verdiğiniz siparişler genellikle bir iş günü içerisinde dikkatli ve özenli bir şekilde hazırlandıktan sonra kargoya verilir ve bir gün sonrasında adresinize teslim edilir. Ayrıca kurumsal müşterilerimizin toplu siparişlerinde ürünlerin tamamını kargo sürecinde zarar görmemesi için dikkatli bir şekilde ambalajlandığından da emin olabilirsiniz.

Profesyonel Müşteri Hizmeti Desteği

Ürünlerimiz ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorunda ya da siparişleriniz ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruların yanıtlarını almak için tamamen cep telefonu aksesuarları konusunda uzman olan danışanlarımıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve kurumsal müşterilerimizin tüm isteklerini profesyonel bir şekilde karşılayan ekibimize ihtiyacınız olan her an iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerindeki iletişim formunu kullanarak da firmamıza ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaştıktan sonra cep telefonu aksesuarları konusunda uzman olan danışanlarımız en kısa sürede yaşadığınızın sorunları çözüme kavuşturmaktadır.

Lütfen Bekleyiniz...