Neden Kılıf Marketim ?

Neden Kılıf Marketim ?

Güvenilir Bir Firma 10 Yıllık Tecrübesi ve Delta İthalat Güvencesi ile

Firmamız 10 yıllık tecrübesi ile müşterilerimize hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ile güvenilir bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetler tamamen Delta İthalat güvencesi ile garantili bir şekilde sunuluyor. Bu özelliğimiz ile birlikte müşteri memnuniyetinin yanı sıra müşteri güvenini kazanarak kaliteli bir hizmet anlayışı ile sektördeki çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ürünlerimiz tamamen birinci sınıf ürün olup hiçbir şekilde ikinci el ürünlere yer vermiyoruz. Tüm ürünlerimiz garanti kapsamında müşterilerimizin hizmetine sunuluyor. Ürünlerde olabilecek herhangi bir sorun ya da arızalanma durumunda teknik servis hizmetleri de sunuyoruz.

Onayımızdan Geçmeyen, Kalitesini Beğenmediğimiz Aksesuarları Asla Satışa Koymayız

Firmamız tamamen müşteri odaklı olarak hizmet verdiğinden müşterilerimize sunacağımız ürün ve hizmetlerin kaliteleri konusunda da yakından ilgilenmekteyiz. Ürün ve hizmetleriniz bizzat uzman ekiplerimiz tarafından kalite kontrolden geçtikten sonra müşterilerinizin hizmetine ve bilgisine sunuluyor. Ürünlerin müşterilerimize kısa süreli fayda sağlayacağı ya da müşterilerimizin ödemiş oldukları ücretin değerinde fayda sağlamayacağına inandığımız ürünleri bünyemizde barındırmıyoruz. Sunmuş olduğumuz ürünlerin müşterilerimize uzun yıllar kaliteli bir şekilde hizmet vermesine önem vererek çalışma prensibimizi yerine getiriyoruz. Ürünlerimiz tamamen birinci sınıf kalitede olup birinci sınıf kalite haricindeki ürünleri satışa sunmayarak kaliteye verdiğimiz önem ile müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Yüzlerce Farklı Satıcıların Sattığı Hep Aynı Ürünlerin İçinde Boğulmadan Rahat Bir Şekilde Ürünlerinizi Seçebilirsiniz

Çalışma ilke ve prensiplerimiz arasında ürün çeşitliliği oldukça önemlidir. Birçok site ya da firma müşterilerine hep aynı ürünlere yer vererek müşterilerin aynı ürünler içerisinde sıkılmalarına neden olurken biz farklı seçenekler ile müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. Ürün çeşitliliğinin müşterilerinizin ilgi ve dikkatini çekmesinin yanı sıra ihtiyaç duydukları tüm ürünlere anında ulaşabilme imkanını sunuyoruz. Bu özelliğimiz ile birlikte müşterilerimizin zaman kaybı yaşamadan istedikleri ürüne sahip olmalarını sağlıyoruz. Cep telefonu dendiğinde tek bir ürün akla gelmeyeceği için cep telefonlarının yan ürünlerindeki çeşitlilikte hizmet kalitemizin bir göstergesi oluyor.

Direkt Uygun Fiyat Sunabilme İmkanı ve % 40’lara Varan Yüksek Komisyonlar Ödemek Zorunda Kalmazsınız

Sitemiz içerisinde yer alan tüm ürünlerimizin fiyat bilgileri ürün alanlarında müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz. Müşterilerimiz ürünlerin özelliklerini inceleyerek ürün fiyatlarını da karşılaştırabiliyorlar. Aynı ürünün başka platformlarda kalite ve fiyat anlamında karşılaştırılma imkanını da sunuyoruz. Bu özelliğimiz sayesinde ürünlerimizin piyasa fiyatına göre ne kadar uygun olduğu da müşterilerimiz tarafından görülmüş oluyor. Ürünler için sık sık indirim kampanyaları yapılarak müşterilerimizin piyasanın altındaki fiyatlardan ürün sahibi olmalarına destek sunuyoruz. Çalışma prensibimiz kazanç elde etme üzerinden ziyade müşteri memnuniyetine odaklı bir prensiptir. Bu çalışma anlayış ve ilkelerimiz neticesinde müşterilerimiz % 40’lara varan yüksek komisyon ödeme zorunluluğundan da kurtulmuş oluyor. Hem ekonomik hem de kaliteli hizmeti bir arada sunarak sektör içinde büyük bir fark yaratıyoruz. Bizimle çalışan müşterilerimiz hem ekonomik ve kaliteli ürün ve hizmet alırken hem de uygun fiyatlar nedeni ile paraları ceplerinde kalarak büyük tasarruf yapmış oluyorlar. Kaliteli, güvenceli ve uygun fiyatlı ürün seçeneklerimiz ile müşterilerimize uzun yıllar hizmet sunuyoruz.

Sadece Cep Telefonu Aksesuarlarını Yönelmiş Tecrübeli Uzman Personeller

Bünyemizde cep telefonları ve cep telefonu aksesuarlarına sıkça yer veriyoruz. Cep telefonları artık hayatımızın vaz geçilmez bir parçasıdır. İletişim kolaylığı sağlayan cep telefonları ve cep telefon kullanımını kolaylaştıran cep telefonu aksesuarları uzman ekiplerimizce incelenerek satış reyonlarımızdaki yerini alıyor. Sadece cep telefonu ve cep telefonu aksesuarları konusunda teknolojik bilgi birikimi yüksek olan personellerimiz ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı ilke ediniyoruz. Cep telefonu teknolojisi günümüzde artık teknolojinin bir parçası haline gelerek özel bir uzmanlık alanı gerektirdiğini düşünüyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin cep telefonu ve aksesuarları konusunda teknik ve teorik olarak bilgi seviyesi yüksek personellerimizin yardımları ile hizmetlerimizi yerine getiriyoruz.

Direkt Depodan Hızlı Kargo, Diğerleri Gibi Birkaç Gün Tedarikçilerden Malın Gelmesini Beklemeyiz

Müşterilerimizin sistem üzerinden arzu ettikleri ürün ya da ürünler hakkında sipariş verdiklerinde depolarımızdan anında kargoya verilerek en geç 1 iş günü içerisinde belirlenen adrese teslimatlarını yapıyoruz. Kaliteli ürün ve hizmet sunmamızı yanı sıra ürünlerimizin müşterilerimize en kısa zamanda ulaştırmak da çalışma ilke ve prensiplerimiz arasında yer alıyor. Diğer firmalar gibi siparişi verilen ürünlerin temini için tedarikçilerden temin ederek uzun sürede teslimat işlemlerine girmeden tamamen ürünlerimizi kendi depolarımızda muhafaza ederek en kısa yoldan müşterilerimize güvenli bir şekilde teslim işlemlerini yapıyoruz. Kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve kaliteli servis hizmeti ile her daim müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

Hızlı ve Pratik Ödeme Sayfası

Sitemizi ziyaret eden ve üye olan misafirlerimiz sitemizde yer alan herhangi bir ürünü detaylı bir şekilde inceleyerek ürünlerin fiyatları ile ilgili bilgiler elde edebiliyorlar. Herhangi bir ürünü ya da ürünleri satın almaya karar verdiklerinde sitemiz içerisinde yer alan tek sayfada belirtilen ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyorlar. Ürünün sistemimiz üzerindeki sepete atılması ile birlikte ödeme işlemleri sayfasına yönlendirildiğinde müşterilerimize kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme ve banka havalesi ile ödeme seçeneklerini sunuyoruz. Müşterilerimiz dilerlerse istedikleri ürünü kredi kartı bilgileri ile ödeyebilecekleri gibi arzu ederlerse kapıda ödeme seçeneklerini kullanarak ödeme yöntemini kullanabiliyorlar. Banka havale sistemi de ödeme seçeneklerinde yer alıyor.

Müşteri Memnuniyeti En Önemli Önceliğimiz Arasında Yer Almaktadır

Çalışma ilkelerimiz arasında en çok önem verdiğimiz konulardan birisi de müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde sunarak sadece bir anlık değil uzun yıllar ihtiyaçlarını güler yüzlü bir anlayışla yerine getirme ilkesine göre hizmet sunuyoruz. Müşteri odaklı çalışma anlayışımız sayesinde müşterilerimizin arz ve taleplerini göz önünde bulundurarak her geçen gün sektördeki yerimizi yukarılara taşıyoruz. Müşteri memnuniyeti ile aldığımız güç ile kendisini sürekli yenileyen ve gelişime açık bir şekilde her geçen zaman daha kaliteli hizmetler sunma heyecanı ile çalışıyoruz. Müşterilerimizin sitemizdeki satın alacakları tüm ürünler kalite kontrolleri yapılmış garantili ürünlerdir.

Herhangi Bir Sorunda Basit Çözüm, Müşterileri Uğraştırıp Yoran, Uzun Süren Yazışmalar, Bekleme Süreleri ile Karşılaşmadan Sonuç Odaklı Çözümler Sunmaktayız

Müşterilerimizin hizmetine sunmuş olduğumuz ürünler ne kadar kaliteli ürün olursa olsun muhteviyatı bakımından her ürün gibi arızalanma ve bozulma durumları ile karşılaşmak mümkündür. Ürünlerde meydana gelecek herhangi bir sorun karşısında konusunda eğitimli teknik personellerimiz aracılığı ile sorunları yerinde ve kısa sürede çözüme kavuşturarak müşterilerimizin ürünlerini sağlıklı bir şekilde kullanmalarına olanak sağlıyoruz. Başka firmalar gibi arızalanan ürün ile müşteri arasına prosedürler sokmayarak samimi ve kaliteli çözüm sunmak çalışma ilkelerimiz arasında yer alıyor. Ürünler ile ilgili herhangi bir sorunda anında çözüm ilkesini benimsiyoruz.

Müşteri Hizmetlerimize Tek Telefon ile Ulaşabilir veya Sitemizde Yer Alan İletişim Formlarını Kullanabilirsiniz

Müşterilerimiz ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri hizmetlerimize kısa yoldan tek bir telefon ile ulaşabiliyorlar. Sitemizde yer alan müşteri hizmetleri numaramızın aranması ile birlikte çok kısa sürede müşteri temsilcimiz talep ve istekleriniz konusunda size yardımcı oluyor. Müşteri hizmetleri numaramızın haricinde sitemizde yer alan başvuru ve iletişim formları sayesinde dilek, talep ve şikayetlerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Vermiş olduğumuz diğer hizmetler gibi iletişim hizmetlerinde de hız ve kaliteye büyük önem vererek müşterilerimizin talep ve isteklerini en kolay yoldan sonuca kavuşturan bir çalışma ilkesine göre hizmet sunuyoruz.

Lütfen Bekleyiniz...