Samsung Kavisli Ekran Koruyucuları

Samsung Kavisli Ekran Koruyucuları

Samsung'un yeni çıkardığı Galaxy S8 ve S8 Plus kavisli cep telefonları çıktığı günden bu yana bir çok kullanıcı tarafından olumlu tepkiler aldı. Fakat bilindiği üzere son dönemlerde cep telefonlar da vazgeçilmez bir aksesuar olan ekran koruyucu ve kılıf ürünleri konusunda bir çok farklı düşünceler ortaya çıktı. Nedeni şuan piyasa da bulunan ekran koruyucu ürünlerin uyumluluk konusunda iddalar bulunmakta. Bu konu ile ilgili olarak bazı kullanıcılar Galaxy S8 ekran koruyucu ürünlerinde kavisli kısmına tam oturmadığını ve ilerleyen zamanlarda yerinden çıktığını belirtmiş. Bizde sizin için kullanıcıların ekran koruyucusu seçerken yaptıkları hataları ve uygulama esnasında yaşadıkları sorunları bir araya getirdik. 

Samsung Kavisli Ekran Koruyucuları

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kavisli Film

Samsung'un yeni modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ülkemizde de satış  çıktı. Bir çok kullanıcının yaptığı şeylerden biri olan ekran koruyucularını seçimlerinde daha dikkatli olması gerekmekte olup kullanım detaylarını iyi incelemesi gerekmektedir. Kavisli Kırılmaz Ekran Koruyucu uyguladığınız telefonunuzda Akılı Mod özelliğine sahip kılıf kullanamazsınız. Ekran koruyucu kalın olmasından dolayı Akıllı modlu kılıfın kapanmasını engellemekte olup 1mm kadar açıklık kalmasından dolayı kullanımı zorlaştırmaktadır. Eğer Akıllı modlu kılıf veya kapaklı kılıf kullanmayı planlıyorsanız Kavisli Şeffaf Ekran koruyucu ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Bu ekran koruyucular ince bir yapıya sahiptirler ve kapaklı kılıf kullanımlarında kusursuz kullanım imkanı sunmaktadır. 

 

Kavisli Ekran Koruyucu Kalitesi

Teknlojinin ilerlemesi ve üreticilerin son kullanıcılara daha farklı deneyimler yaşatmak amacı ile ürettikleri kavisli ekranların korunması da bir o kadar zorlaşmaya başladı. Piyasada dolaşan kalitesiz Kavisli Ekran koruyucu ürünlerinin hava baloncuğu bırakması gibi sorunlardan dolayı ekranlarda kullanım zorluğu yaşatmakla birlikte verdiğiniz para çöpe gidebilir. 

 Samsung Kavisli Ekran Koruyucuları

Kaliteli Kavisli Kırılmaz Ekran Koruyucu Nasıl Temin Ederim

Kılıfmarketim olarak web sitemizde satılan tüm ürünler kaliteli ve cihazlarınız ile tam uyumlu olarak satılmakta. Sattığımız tüm ürünleri öncelikle cihazlarda denemeler yaparak web sitemiz de satışa çıkarmaktayız. Ayrıca Microsonic kılıf ve ekran koruyucu markasının Türkiye'de distribütörü olarak hizmet vermekte.

Kavisli ekran koruyucuları verdiğiniz paranın karşılığını tam olarak veriyormu. Dikkat edilmesi gerekenler ve satın almadan önce bilmeniz gerekenler. 

Piyasada taklit olarak satılan kavisli ekran koruyucuların yanı kırılmaz düz ekran koruyucularda bile ekranın üzerine oturmakta ciddi olarak sorunlar yaşanmakta. Ekran koruyucu ile telefon ekranı arasında hava boşluğu oluşmakta olup tam olarak uyum sağlamamakta

İlk uygulamada düzgün görünen ekran koruyucu belirli bir kullanımdan sonra yanlardan ve köşelerden hava almaya başlayarak açılmaya başlıyor. Piyasada satılan kavisli ekran koruyucuların fiyatları pahalı olmakla birlikte kısa kullanım ömrü sunan bu tip ekran koruyuculardan kaçınmakta fayda var. Kavisli ekran koruyucularda kullanılan yapışkan türü ekrandaki kullanım ömrünü uzakmaktadır. Bu yüzden ekran koruyucularda marka olanları tercih etmeniz sizin çok önemli bir detay olacaktır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.