Apple iPhone 7 Kılıf İncelemesi

iPhone 7 Kılıf İncelemesi

iPhone 7 oldukça çok kullanılan bir Apple ürünüdür. iPhone 7 işe birlikte seriye katılan Jetblack ile birlikte iPhone 7 kılıf kullanımı da artmaya başladı. Jetblack serisinin ark planının cila ile kaplı olması özellikle kılıf kullanımını yaygınlaştırdı. Kılıf sayesinde telefon dış tehlikelerden kendini koruyor. Aynı zamanda ön yüze takılan cam sayesinde de telefon cam çiziklerine karşı önlenmiş oluyor.

iPhone 7 Kılıf Seçenekleri

Birbirinden farklı desen, renk ve kumaş seçenekleri ile birbirinden farklı kılıflar mevcut durumda. Özellikle deri ve şeffaf modeller en çok tercih edilen kılıflar arasında yer alıyor. Genç kızlar ise daha çok simli, kabartmalı ve desenli kılıfları tercih ediyor. Kapaklı olan telefon kapları da en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bunun sebebi ise telefonun hem ön yüzeyini hem de arka yüzeyini aynı anda koruyabiliyor olması.

iPhone 7 Kılıf Özellikleri

iPhone 7 en çok kullanılan markalardan birinin serisi olduğu için kılıf seçenekleri de oldukça fazla oluyor. Kılıfların kolay yıpranan cinsten olmayıp dayanıklı olması uzun süreli kullanım için gerekli oluyor. Kılıflar ömrü ne kadar uzun olur ise telefon da o kadar iyi korunuyor. Bazı kılıfların köşelerinde boşluklar bulunuyor. Bu boşluklar telefonum yere düştüğü zaman esnemesini sağlıyor. Bu esneme sayesinde telefon yere sert bir şekilde dursa dahi büyük bir darbe almıyor. Ayrıca silikon ve deri kılıflar da darbenin telefona aşırı bir şekilde zarar vererek kırık ya da çizik olmasını önlüyor. Böylelikle telefonunuzu daha uzun süre ilk günkü gibi kullanma imkanı elde ediyorsunuz. Kılıf telefonun ilk alınan halini ayni şekilde korur ve bu durumda da telefon daha yeni durur böylelikle uzun süreli sağlam bir telefon kullanımı sağlanır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.