iPhone 6S Kılıf Çeşitleri

iPhone 6S Kılıf Çeşitleri

iPhone dünya çapında en çok tercih edilen telefon markaları arasında yer alıyor. Satışı çok olan bu ürünün aksesuarları da oldukça çok satıyor. Bu sebep ile de geniş bir aksesuar alanına sahip oluyor. Akıllı telefonlar genellikle pahalı ürünler oldukları için darbelere karşı kişiler önlem alıyor. Bu önlemi telefon kılıfları ve ön yüzey camları ile sağlıyorlar. Böylelikle telefon çoğu tehlikeye karşı korunmuş oluyor ve darbelerde kimi zaman hiç hasar almadan kurtulabiliyor.

iPhone 6S Kılıf Çeşitleri

iphone çok kullanılan modeller arasında yer aldığı için kılıf çeşidi de oldukça çok. Silikon, deri ve plastik gibi birbirinden farklı kılıf çeşitleri bulunuyor. Arkası aynalı, baskılı, sulu modeller de bulunuyor. Her tarzdaki insana kolaylıkla hitap edebilecek yüzlerce kılıf bulmak mümkün. Silikon kılıflar genellikle en çok tercih edilen kılıflar arasında yer alıyor. Bunun sebebi de silikon kılıfın darbelerde daha az parçalanması, ucuz olması ve uzun süre kullanılabilir olması. Bazı kılıflarda düşmelere karşı esneme payı da yer alıyor. Bu pay köşelerde bulunuyor ve böylelikle hem darbelerde ürün normale göre daha az kurtuluyor hem de kılıf daha az darbe alıyor.

Kılıf Kullanımı

Her telefonun cinsine göre kılıf bulmak mümkündür. Kapaklı kılıf modelleri ya da yalnızca arka yüzeyi saran iphone 6s kılıf modelleri seçimi isteğe göre yapılabiliyor. Kılıf telefonun ömrünü kaliteli bir biçimde uzatıyor. Telefon ilk gün alınmış halini koruyor. Darbe ve çizdiklere mağruz kalmıyor. Böylelikle dış görünüşü ilk halini koruyor. Özellikle garantisi dolmuş olan ürünler için kılıf oldukça önem taşıyor. Cam kırılmalarını büyük oranda azaltan kılıf renk renk ve desen desen birbirinden farklı seçenekleri ile telefona farklı bir hava aynı zamanda da hoş bir görüntü katıyor.

Lütfen Bekleyiniz...