BLOG

iPhone dünya çapında en çok tercih edilen telefon markaları arasında yer alıyor. Satışı çok olan bu ürünün aksesuarları da oldukça çok satıyor.

Her telefon modeline uygun olan telefon kılıfları bulunmaktadır. Bunlar telefonun korunması için ve temiz kalması için düşünülmüş güzel formüllerdir.

Samsung'un yeni çıkardığı Galaxy S8 ve S8 Plus kavisli cep telefonları çıktığı günden bu yana bir çok kullanıcı tarafından olumlu tepkiler aldı.

iPhone 7 oldukça çok kullanılan bir Apple ürünüdür. iPhone 7 işe birlikte seriye katılan Jetblack ile birlikte iPhone 7 kılıf kullanımı da artmaya başladı.

Telefon kullanıcıları için özelikle bazı telefon modellerinin çok büyük önemi vardır. Kullanıcı sayısı çok olan bu modellerinden telefon sevenler vazgeçemez. Kullanım özellikleri aksesuarları ile oldukça alışkanlık

Cep telefonları markası ne olursa olsun sıra dışı fiyatlara satıldığından dolayı ister istemez koruma ihtiyacı ortaya çıkıyor.

iPhone 6 Plus kılıf, cihazın dış etkenlerden olumsuz etkilenmesi açısından önemli koruma görevi alıyor.

Sensor Tower’dan gelen verilere göre, Apple’ın iOS 11’e geçmesi ile birlikte 187.000’den fazla uygulamanın kapanması bekleniyor.

Telefon kılıfları çok çeşitlidir. Bazı kılıflar sadece görünüş için üretildi ise bazıları da tamamen telefonları dış etkenlere karşı korumaya yönelik tasarlanmıştır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.