BLOG

Blog Açıklamaları buraya gelir. blog_info
iPhone 15 Telefon Kılıfları: Stil ve Koruma Bir Arada

Günümüzün teknoloji harikası iPhone 15, hem göz alıcı tasarımı hem de üstün özellikleri ile akıllı telefon dünyasının öncüleri arasında yer almaktadır. Ancak, bu yüksek değerli cihazın günlük kullanım sırasında oluşabilecek risklere karşı korunması genellikle ilk öncelik haline gelmektedir. İşte burada devreye giren iPhone 15 telefon kılıfları, telefonunuzu hem stil sahibi bir şekilde kişiselleştirmenize hem de olası hasarlardan korumanıza yardımcı olmaktadır.

iPhone 6S Kılıf Çeşitleri

iPhone dünya çapında en çok tercih edilen telefon markaları arasında yer alıyor. Satışı çok olan bu ürünün aksesuarları da oldukça çok satıyor.

Galaxy S6 Kılıf İncelemesi

Her telefon modeline uygun olan telefon kılıfları bulunmaktadır. Bunlar telefonun korunması için ve temiz kalması için düşünülmüş güzel formüllerdir.

Samsung Kavisli Ekran Koruyucuları

Samsung'un yeni çıkardığı Galaxy S8 ve S8 Plus kavisli cep telefonları çıktığı günden bu yana bir çok kullanıcı tarafından olumlu tepkiler aldı.

Apple iPhone 7 Kılıf İncelemesi

iPhone 7 oldukça çok kullanılan bir Apple ürünüdür. iPhone 7 işe birlikte seriye katılan Jetblack ile birlikte iPhone 7 kılıf kullanımı da artmaya başladı.

Galaxy S6 Edge Kılıf İnceleme

Telefon kullanıcıları için özelikle bazı telefon modellerinin çok büyük önemi vardır. Kullanıcı sayısı çok olan bu modellerinden telefon sevenler vazgeçemez. Kullanım özellikleri aksesuarları ile oldukça alışkanlık

Galaxy S6 Kılıf Ürünleri

Cep telefonları markası ne olursa olsun sıra dışı fiyatlara satıldığından dolayı ister istemez koruma ihtiyacı ortaya çıkıyor.

iPhone 6 Plus Kılıf Ürünleri

iPhone 6 Plus kılıf, cihazın dış etkenlerden olumsuz etkilenmesi açısından önemli koruma görevi alıyor.

iOS 11 ile Birlikte Apple Store'da 187 Bin Uygulama Kaldırılacak

Sensor Tower’dan gelen verilere göre, Apple’ın iOS 11’e geçmesi ile birlikte 187.000’den fazla uygulamanın kapanması bekleniyor.

Lütfen Bekleyiniz...