iOS 11 ile birlikte yenilecek olan Apple Music’ten ilk detaylar

iOS 11 ile birlikte yenilecek olan Apple Music’ten ilk detaylar

Apple'nin ünlü müzik platformu Apple Music, her yeni güncellemeyle gelişmeye devam ediyor. İlk yayınlandıktan sonra bir güncelleme ile birlikte arayüzünce büyük değişiklikler yapan Apple Music, yeni bir tasarımla kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Bloomberg’in aktardığı bilgiye göre iOS 11’le birlikte Apple Music tasarımında önemli bir yeniliğe gidiliyor. Ayrıca geri planda kalan videolar artık daha görülebilir olacak. Yeni tasarımda videolar için ayrı bir kategorinin bulunacağı gelen bilgiler arasında. Bu bölüme giden kullanıcıların Apple Music’te yer alan videoların tamamına ulaşabiliyor ve videolar arasında arama yapılabiliyor. Videoların belirli kategorilere göre ayrılacağı ve bu sayede kolaylıkla bulunacağı belirtiliyor.  Tıpkı müziklerde olduğu gibi videolarda da Apple tarafından hazırlanan listelerin yer alacağı belirtiliyor.

Carpool Karaoke gibi özel video serileri hazırladığı bilinen Apple’ın gelecekte bu alana daha fazla önem vereceği söyleniyor. Müzik videolarının yanı sıra şarkıcılarla ilgili belgesellerin ve röportajların sayısının artış göstereceği ifade ediliyor. Apple’ın video kısmındaki bu büyük yenilikler haricinde ne gibi yeniliklere gideceği henüz bilinmiyor. WWDC 2017’de detaylancak olan merakla beklenen yeni işletim sistemi iOS 11 ile birlikte yeni Apple Music’in tüm detaylarının gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.