Galaxy S6 Kılıf Ürünleri

Galaxy S6 Kılıf Ürünleri

Cep telefonları markası ne olursa olsun sıra dışı fiyatlara satıldığından dolayı ister istemez koruma ihtiyacı ortaya çıkıyor. Galaxy S6 telefonlar için tasarlanmış çok güzel ve kullanışlı kılıflar bulunuyor. Bunlardan birini tercih edebilirsiniz.

Neden Cep Telefonu Kılıfı Kullanırız?

Tabi ki en çok hasar görmesin diye tercih ederiz. Çizilmesin, düştüğünde kırılmasın, ilk gün ki yeni görünümü bozulmasın diye kılıf kullanırız. Galaxy S6 için tasarlanmış çok güzel kılıf modelleri bulunuyor.

Galaxy S6 Kılıf Modelleri

S6 için tasarlanmış çok güzel Galaxy S6 kılıf modelleri bulunuyor. Kişiden kişiye göre değişen çok farklı modeller bulunabiliyor. Bazıları için sadece görüntü önemlidir. Telefonun taşlı ve göz alan modellerini tercih ederler. Kimileri ise çok sağlam olsun düştüğünde hasar almasın diye sağlam modelleri tercih ederler. Onlar için görüntü önemli değildir. Ya da telefonun orijinal görüntüsünün bozulmasını istemeyenler olabilir. Bunlar içinde şeffaf modeller veya telefonla aynı renk olan kılıflar bulunabiliyor. Kapaklı modeller sayesinde telefonun ekranı da çizilmez. Bunlarda çok kullanışlıdır. Aynı şeyden sıkılan sürekli farklılık arayanlar içinde renk renk bir sürü S6 kılıf çeşidi bulunur. Her gün farklı renk kullanarak değişiklik isteklerini törpülerler.

Nasıl Temizlenir?

Çok kolay temizlenir. S6 Telefon kılıfı çok kolay takılır ve çıkarılır. Bu kullanım kolaylığı nedeni ile de rahat temizlenir. Özel bilgisayar temizleme sprey ve mendilleri ile temizlenebilir. Bu masraflı olur derseniz evde deterjan ve su yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Asla zarar görmez. Temizleme sıklığı ne kadar çok olursa o kadar kolay ve çabuk temizlenir. Özellikle çok makyaj yapan bayanların ve çok terleyen beylerin daha sık temizlemesi uygun olur. Bunların dışında cep telefonunu seyrek kullananlar için hafta 2-3 kez temizlemeleri yeterli olacaktır. Bazıları da sık sık kılıf değiştirerek temizleme gereği duymayabilir.

Lütfen Bekleyiniz...