Kavisli Ekran Koruyucu Ürünleri

Kavisli Ekran Koruyucu Ürünleri

Kavisli ekran dediğimizde aklımıza ilk olarak gelen modeller Samsung ürünleri olmakta. Ancak piyasada bir çok markanın kavisli ekran modelli akıllı cihazları bulunmakta. Bu yazımızda sizlere piyasada bulunan diğer markalara ait kavisli ekran modelleri ve kavisli ekran koruyucu ürünleri hakkında bilgilendirme yazısı paylaşmak istiyoruz.

İlk olarak göstermek istediğimiz model BlackBerry Priv akıllı cep telefonu bir dönemin kurumsal firmalarının değişmez telefonu olan  BlackBerryandroid işletim sistemi ve iOs karşışında kendi işletim sistemini kullanıcılarına sunmuş bu konuda başarılı olamamıştı. Bu modelinde ise işletim sistemi BB OS'ten vazgeçerek Priv modeli ile Android dünyasına adım atmıştı. 

Bir diğer markamız ise LG firmasının ürettiği ve iddalı modelleri arasında yer alan LG G Flex 2 modeli geçtiğimzi yıl çıkardığını LG G Flex ilk modelinde olan özelliklerin  çoğunu bu modelde daha çok geliştirerek karşımıza sunuldu.G Flex 2 daha iyi özellikler ve daha kompakt bir tasarım sunuyor.İçerisinde  2.0GHz 64-bit sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 810 işlemci 2GB DDR4 RAM ve 13.0MP arka, 2.1MP ön kamera  gibi etkileyici özellikleri bulunmakta.

Diğer modelimiz ise kavisli ekran denince en çok reklamı yapılan ve tutulan marka olan samsung'un Galaxy S6 Edge modeli karşımıza çıkıyor. Bu modelde SamsungGalaxy S6 Edge Plus'ta, Galaxy S6 Edge'te kullanılan 8 çekirdekli Exynos 7420'nin iyileştirilmiş yeni bir sürümünü kullanmış. Bu ürün ile uyumlu kavisli ekran koruyucu ürünlerini sitemizde bulabilmektesiniz.

Ve tabiki kavisli ekran modellerinde en çok ragbet gören ve satılan Galaxy S7 Edge modeli 5.5 inç ekran 2560 x 1440 piksel QHD çözünürlüğe sahip olan bu model arkasından gelen s8 modelinin adeta habercisi konumunda. Bu model  belirli ülkelerde Snapdragon 820 işlemcili sürümü satılıyor. ülkemizde ve dünyanın geri kalan bölümünde ise Samsung’un kendi imalatı olan sekiz çekirdekli Exynos 8890 işlemci ile satışa sunulmakta.

Lütfen Bekleyiniz...