Galaxy S7 Kılıf ve Ekran Koruyucu Ürünleri

Galaxy S7 Kılıf ve Ekran Koruyucu Ürünleri

Telefon kılıfları telefonu herhangi bir hasara veya darbeye karşı korumak için kullanılır. Telefonlar düşmeye ve çarpmaya karşı hassas oldukları için kılıf kullanımı önemli bir yer tutar. Galaxy S7 kılıf internet üzerinden veya satış yerlerinden temin edilebilmektedir. İnternette birçok model ve şekilleri mevcuttur. Kapaklı, kapaksız ve silikon olmak üzere üç çeşit telefon kılıfı vardır. Aynı zamanda telefon bayilerinden ve teknoloji dükkanlarından da temin edilebilir. Telefon hassaslığına göre kılıf tercihi yapılır. Örneğin cam ekran Galaxy S7 ekran koruyucu gibi bir koruma yoksa kapaklı kılıflar tercih edilmelidir. Cam koruma var ise kapaksız veya silikon kılıflar da kullanılabilir. Kişi zevkine göre modelleri ve seçenekleri oldukça fazladır. Mağazaların hizmet veren internet sitesinden de alınabilir. Galaxy S7 modeli için ön ve arka silikon kılıfta mevcuttur.

Telefon Kılıfı Nasıl Kullanılmalıdır?

Telefon kılıfı kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Öncelikle telefon kapaklı ise ve cihaz ısınan bir cihaz ise kılıf mutlaka bir süreliğine çıkartılmalıdır. Telefon kılıfları dış etkenlere maruz kaldığı için hijyenine önem verilmelidir. Telefon kılıfında çok fazla desen var ise nemli ortamlarda bırakılmamalıdır. Renkli telefon kılıflarında kalite çok önemlidir. Boya olduğu için bazı durumlarda rengi telefona kadar bulaşabilmektedir. Özellikle renkli silikon kılıflarda bu çok fazla yaşanmaktadır. Ön ve arka kısmı korur nitelikte bir kılıf seçilmelidir.

Telefon Kılıfı Nasıl Temizlenir?

Telefon kılıfı temizliği işlemi çok basittir ve birçok yolu vardır. Silikon kılıflarda renk yoksa efer kolonyalı bir pamuk yardımı ile rahatça temizlenebilir. Eğer renkli silikon ise çok az deterjan katılmış bir su ve pamuk yardımı ile temizlenebilir. Kılıf sert ve kapaklı ise koruma amaçlı bir beze sıkıca sarılır ve sabitlenir. Daha sonra makineye atarak kolayca yıkanabilir. Güzel sabitlenme yapılırsa renginde akma solma gibi durumlar yaşanmaz. Veya lekeleri çıkarmak için yine su ve pamuk yöntemi kullanılabilir.

Lütfen Bekleyiniz...