Samsung Galaxy A8 2018 Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy A8 2018 (46) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf
360 Kılıf
Kapaklı Kılıf

Renk

Gri
Lacivert
Siyah
Pembe
Mavi
Beyaz
Kırmızı
Rose Gold
Gümüş
Gold
Şeffaf
Bordo

Samsung Galaxy A8 2018 Kılıf ve Aksesuarları

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

Toplam 46 ürün bulunmaktadır.

Samsung Galaxy A8 2018

Toplumsal olarak her insan kullanacağı telefonun çok özellikli ve değişik olmasını ister. Bütün özellikler sahip olan Galaxy A8 2018 cihaz her türlü özelliklere sahip olmaktadır. Ürün ok satılan cihazlar arasında yer almaktadır.

Müşteri aldığı üründe son derece doğru bir karar verdiğini kullanım süresi boyunca anlamaktadır. Ürün satışa sunulduğu an müşteri güvencesi düşünülmektedir. Cihaz garanti kapsamı dahilin de satılmaktadır.

Galaxy A8 2018 Kılıfları

Cihaz satın alındığı an itibari ile ekran kaplayan kılıflarla müşteri seçimini yaparak cihaza yerleştirilmelidir. Darbe emici özelliğine sahip olan ve düşme tehlikesine karşı cihazı koruma altına alan ürün bir telefon kadar size yakın olmaktadır. Cihazınız her türlü zarardan kurtaran kılıflar kırılma, şok ve çizilmeye karşı koruma altına almaktadır.

Galaxy A8 2018 Ekran Koruyucuları

Cihazların ekran kısmını kaplayan ve darbelere karşı koruyan bu ürünler anti-glare özelliği ile birlikte filmin net izleme özelliği sayesinde görüntü olarak kişilere kolaylık sağlamaktadır. HD şeffaf özeliğine sahip olan ekran koruyucular çeşitli materyallerden oluşmakta cihaz içine girebilecek toz ve kiri önlemektedir.

Müşteri uzun yıllar satın almış olduğu ürünü gönül rahatlığı ile kullanmaktadır. Ekran koruyucular uzun zaman kullanılarak telefonun ömrünü uzatmaktadır.

Birçok aile ortamında telefonu küçük çocuk eline veren kişiler ekran koruyucu sayesinde cihazın düşmesi durumunda bile korumasını sağlamaktadır. Birçok kişi telefonunu hor kullanmakta ürün kendini her türlü etkenlere karşı kendini otomatik olarak kilitlemektedir.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.