Meizu 

Meizu, Çin menşeili bir akıllı telefon üreticisidir. Her ne kadar diğer markalar kadar tanınmasa dahi Meizu Türkiye piyasasına çoktan adımını atmış ve sağlam bir yer edinmeye başlamıştır.

Meizu marka cep telefonları ile ilgili her türlü aksesuar, kılıf ve ekran koruyucu materyaller bu sitede satışa sunulmuştur. Meizu markası için özel üretilmiş olan aksesuar ve kılıflar bulunmakla birlikte; tüm telefonlarda kullanılma imkanı bulunan araç tutucu ve kulaklık gibi her türlü aksesuarın en kaliteli olanları da en uygun fiyatlar üzerinden bu adreste bulunabilir.

Meizu tarafından piyasaya sürülmüş olan M ve MX serisi cep telefonlarına yönelik ekran koruyucular ekranı her türlü çiziğe ve pek çok darbeye karşı koruyacak türde tasarlanmıştır. Bundan dolayı en nitelikli olanlar sitemizden satın alınarak gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Kılıf Tasarımları

Sitemizdeki Meizu marka telefonlar için kılıfların da her biri özgün tasarımlara ve farklı renk seçeneklerine sahiptir. Şeffaf silikon, plastik ve pencereli kılıflar bulunmakla birlikte hiçbirinde kamera ve arka flaşın kullanılması için kapağın yerinden çıkarılma zorunluluğu yoktur. Ayrıca kılıflar takılı olduğu esnada her ne sebeple olursa olsun hiçbir buton veya hiçbir slot bloke edilmez, ön ekran da hiçbir surette kılıftan etkilenmez.

Meizu sadece ürünlerin sınırlı özelliklerini konu edinmiştir. Bunlara ek olarak satıştaki kılıflarımızın pek çok fonksiyonu vardır. Ayrıca sitemizden temin edilebilecek şeffaf kılıfların da renksiz olanları bulunduğu gibi farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.