Meuzi MX4 Pro Kılıf ve Aksesuarları

MX4 Pro

için 11 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (11)

Renk

Siyah (3)
Pembe (2)
Beyaz (1)
Mavi (1)
Şeffaf (1)

Kılıf

Slim Kılıf (1)
Yan Kapaklı Kılıf (3)
Silikon Kılıf (4)

Meuzi MX4 Pro Kılıf ve Aksesuarları

Meuzi MX4 Pro Kılıf ve Aksesuarları

MX4 Pro

Android arenasında meydana gelen rekabet durumu, her geçen gün artmaya devam etmekte. Bunun en büyük nedeni, önceleri başka firmalar için telefon üretmekte olan Meizu gibi Çin kaynaklı firmaların, piyasaya kendi modellerini sürmeleridir.

Bu kapsamda piyasaya çıkan MX4 Pro modeli, oldukça şık bir tasarıma sahip olarak, uzaktan bakıldığında iPhone 6'yı andırmaktadır. MX4 Pro modeli, ARM Big Little teknolojisini kullanmakta olan 8 çekirdekli MTK6595'ten gücünü almaktadır. Cihaz, grafik işlemcisini de PowerVR G6200 MP4'ten alıyor.

Bu da, oyun severler için yüksek performans anlamı taşımakta. Ayrıca, cihazda verimli olarak çalışan ara yüz sayesinde daha az RAM tükettiği de söylenebilir. Cihazda yüklü olan 2GB RAM'ın yeterli seviyede olduğunu da belirtmek gerekir.

MX4 Pro Kılıfları

Kılıf denilince, akla sadece bir aksesuar gelmemelidir. Bir aksesuardan öte, kılıflar telefonlar için zorunlu birer kalkan görevi gören temel ihtiyaçlardan yalnızca biridir. Sitemiz kılıf çeşitleri yönünden oldukça zengindir. Mx4 Pro modeline uygun tüm kılıf çeşitlerini sitemizden, kapıda ödeme ya da kredi kartı seçenekleri ile rahatlıkla alabilirsiniz.

MX4 Pro Ekran Koruyucuları

Akıllı cep telefonları, mutlaka korunma gerektiren cihazlardır. Cihazın arka kısmının korunmasını kılıflar üstlenirken, ekranın dayanıklılığı da koruyucular sayesinde sağlanmaktadır.

Sitemizde her türlü akıllı cep telefonu aksesuarlarını alabileceğiniz gibi, cihazınız ile tam uyumlu olan ekran koruyucuları ile de, telefonunuzu güvenle kullanmanıza imkan tanıyabilirsiniz.

Toplam 11 ürün bulunmaktadır.