Meizu MX5 Kılıf ve Aksesuarları

MX5

için 0 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Meizu MX5 Kılıf ve Aksesuarları

Meizu MX5 Kılıf ve Aksesuarları

MX5

Meizu markası tarafından 2015 yılı ikinci yarısında üretilerek piyasaya sürülen mx5 modeli akıllı cep telefonu, şık görünüme sahip, 5.5 inç geniş ekranı, 1080x1920 çözünürlük özelliği ile güvenle alınabilecek bir telefondur.

Gövde malzemesi yekpare alüminyum malzemesinden yapılmış ve altın, gümüş, gri, siyah renklerde üretilmektedir. Toplam ağırlığı 149 gr, boyu 149.9 mm, eni 74.7 mm ve kalınlığı 7.6 mm’dir.

Teknik Özellikleri

Meizu marka Mx5 model akıllı cep telefonu, 2.2 ghz cpu frekansı, 8 çekirdek, 3 gb ram, 32 gb dahili depolama alanı, 64 gb harici depolama alanı mevcuttur. Batarya kapasitesi 3150 mAh olup hızlı şarj olma özelliği bulunmaktadır.

Video kayıt formatları, avi, flv, mkv, mov, mp4, mpeg, 3gp formatıdır. Ses kayıt formatları ise acc, amr, ape, flac, m4a, mıdı, mka ve ogg formatlarında kayıtlar yapmaktadır. Pusula, jiroskop, yakınlık sensörü, ortam ışığı sensörü, ivme ölçer özellikleri mevcuttur. Kamera çözünürlülüğü 20.7 mp’dir. Çift sim kartı takılma özelliği ve usb 2.0 bağlantı tipi vardır.

Mx5 Kılıfları

Meizu marka Mx5 model cep telefonunuz için ihtiyaç duyduğunuz kılıflarınızı internet sitemizde seçim yapabilirsiniz.

Kılıf çeşitleri olarak yandan kapaklı, dik kapaklı, deri, silikon, yumuşak veya sert yapılı malzemelerden yapılmış kişisel tarzlarınıza uygun kılıf çeşitleri bulunmaktadır. Mx5 telefonunuzun ekran camınızın çizilmesini ve kırılmasını önlemek için kırılmaz özellikli ekran koruyucu camları da bulabilirsiniz.