Meizu MX4 Kılıf ve Aksesuarları

MX4

için 8 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (8)

Renk

Beyaz (2)
Siyah (1)
Gold (1)
Pembe (2)

Kılıf

Slim Kılıf (3)
Yan Kapaklı Kılıf (3)

Meizu MX4 Kılıf ve Aksesuarları

Meizu MX4 Kılıf ve Aksesuarları

MX4

Türkiye'ye yeni giren bir markanın ürünlerinden biri olan MX4 akıllı telefon piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Cihaz 16 mb ve 32 mb olmak üzere iki farklı opsiyon ile satışa sunuluyor.

Markanın yeni ve bilindik olmaması akıllı telefonlara ait kılıf, ekran koruyucu gibi koruyucu aksesuarlara ve diğer elektronik aksesuarlara ulaşımı zorlaştırıyor. Sitemizde az bulunan ürünlere de rahatlıkla ve güvenle ulaşmanızı sağlar. Kalite ve teslimat konusunda oldukça hassas olan sitemiz güvenilir bir satış politikası yürütüyor.

MX4 Akıllı Telefon Kılıfları

Telefon kılıfları cihazınızı kirlenmelerden korur. Aynı zamanda düşme ve çarpma durumlarında oluşabilecek olası hasarların da önüne geçer. Koruyucu özelliklerinin yanında telefonlarınızı daha kişisel bir hale getirir. Çeşitli renk ve malzemelerdeki kılıflara sitemizden uygun fiyatlı seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. Telefonunuzun kasa renginden zamanla sıkılabilirsiniz kılıfların geniş renk yelpazesi bu durağanlığa da hareket getirir. Sitemizde bulunan kapaklı kılıf seçenekleri telefonunuza farklı bir görünüm kazandırır. Sitemiz sizlere telefonunuza ve zevkinize hitap eden birçok seçeneği satışa sunar.

MX4 Ekran Koruyucuları

Akıllı telefonların en hassas yerleri çoğunlukla ekranlarıdır. Düşme durumlarında camın kırılması ve çatlaması en çok yaşanan sorunlardandır. Pantolon ceplerinde veya çantalarda metal eşyalarla yan yana gelen ekranların çizilmesi sorunu da fazlasıyla yaşanır. Ekran koruyucular bu gibi sorunların önüne geçer.

Ekranın üstüne ekstra olarak bir katman eklediği içinde aynı zamanda ekranın dayanıklılığını arttırır. Telefonunuza ait ekran koruyuculara güvenle ulaşabileceğiniz sitemizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.