Meizu M1 Note Kılıf ve Aksesuarları

M1 Note

için 7 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (7)

Renk

Beyaz (1)
Siyah (1)
Pembe (1)
Mavi (1)
Şeffaf (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (5)

Meizu M1 Note Kılıf ve Aksesuarları

Meizu M1 Note Kılıf ve Aksesuarları

M1 Note

Meizu m1 note 145 gram ağırlığında oldukça hafif olarak üretilmiş bir akıllı telefondur. 1080 x 1920 px ekran çözünürlüğüne sahip olan bu akıllı cihaz 69 x 122 mm ekran boyutuna sahiptir. Andorid OİS işletim sistemine sahip olan m1 note akıllı telefonunda 8 çekirdek işlemci bulunuyor.

13 mega piksel kamera bulunana m1 note cihazda 2 GB Ram ve 16 GB dahili genişletilebilir hafıza kapasitesi bulunuyor. Bütün gsm operatörleri ile uyumlu olarak çalışabilen bu akıllı cihaz uzun süren şarj ömrü ile akıllı telefon piyasasında ön plana çıkıyor.

Bu özel cihaz çeşitli ekran koruyucular ve aksesuarlar ile birlikte kişisel bir cihaz haine dönebilir ve kullanıcısının göz zevkine göre dizayn edilebilir.

M1 Note Ekran Koruyucular

Akıllı telefonlarda en büyük sorun ekranlarının düşme veya darbeye karşı dayanıksız olması ve kırılmasıdır. Ancak bu duruma engel olmak kişinin elindedir. Akıllı telefonunun ömrünü uzatmak isteyen kişiler firmamız ile iletişime geçerek M1 Note akıllı cihazlarını darbeye, kire ve düşme tehlikesine karşı koruma altına alarak kaliteli ekran koruyucuları en uygun fiyatlarla akıllı telefonlarına taktırabilir.

M1 Note Kılıflar

Akıllı telefonlara tercih edilen kılıflar telefonu her türlü dış etkiye karşı korurken tercih edilen kılıflar kişinin göz zevkini yansıtacağından telefonu özelleştirir. Bu yüzden değişik model, desen ve özellikteki kılıflar ile akıllı cihazınızı özgünleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplam 7 ürün bulunmaktadır.