LG X Cam Kılıf ve Aksesuarları

X Cam

için 13 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (13)

Renk

Siyah (2)
Beyaz (2)
Mavi (2)
Gold (2)
Pembe (1)
Rose Gold (2)

Kılıf

Silikon Kılıf (7)
Yan Kapaklı Kılıf (4)

LG X Cam Kılıf ve Aksesuarları

LG X Cam Kılıf ve Aksesuarları

X Cam

Günümüzde hemen herkesin aktif olarak kullandığı akıllı cihazlar birçok yerde taşınabilmesi, dışarıdan alınabilecek her hangi bir darbeye karşı müsait olması ve hassas bir yapıda üretilmeleri sebebi ile korunmaya ihtiyaç duyarlar.

LG marka X Cam model telefona sahipseniz ve telefonunuzun korunma araçlarını değiştirmek, ya da cihazı yeni aldıysanız bu araçlarla telefonunuzu korumak ve telefonun donanımını arttırmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

X Cam Ekran Koruyucuları

Şeffaf olarak üretilen ekran koruyucular X Cam telefonun sadece ekran kısmını koruma görevi görürken aynı zamanda ekranın çiziklere karşı da korunma altına olmasını sağlar.

Gün içerisinde telefonun konulduğu yere bağlı olarak ekranda çizilme meydana gelmesini önleyen ekran koruyucuları ışığı yansıtmayan ve mat görünümü ile birlikte sanki yokmuş hissi verir. Sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz X Cam ekran koruyucuları uygun fiyatlar üzerinden satışa çıkarılmıştır.

X Cam Kılıfları

Telefon kılıflarının özel kesim üretim ile birlikte telefonla tam uyum sağlayarak çalışması kullanıcının rahat bir şekilde cihazı kullanabilmesi açısından önemli bir durup olup sitemiz üzerinden satışta bulunan ürünlerin tamamı bu anlayış ile birlikte üretilmiştir.

X Cam cihazınız için alacağınız telefon kılıfı hem cihazın özelleştirilmesi açısından hem koruma altına alınması açısından hem de cihazın ömrünün daha uzun süre gidebilmesi açısından kullanıcılar için oldukça önem taşıyan durumlardan bir tanesi olarak bilinir.

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.