LG 

Ülkemizde en çok satılan akıllı cihazlar arasında bulunan LG markalı ürünleri uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile satın alabileceğiniz bir internet alışveriş sitesi olan sitemiz ile LG markalı ürünlerin cihazınızın modeline en uygun ve ihtiyacınız olan tüm ürünlere avantajlı alışveriş seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

Ekran Koruyucu

LG markalı akıllı cihazlarınızın daha uzun süreli ve güvenle kullanımı için tercih edeceğiniz ekran koruyucu ürünler, cihazınızın ekranını çizilme ve darbelere karşı korur. Böylelikle cihazınız kozmetik olarak daha temiz, çiziksiz ve kullanım açısından da sorunsuz bir kullanıma kavuşur.

Üretiminde kullanılan özel maddeler ile uzun süreler darbe ve çiziklere karşı dayanıklılık gösteren bu ürünler cihazınızı ilk alındığı gün olduğu gibi kullanmanın yanı sıra düşürmenize, cebinizde bulunan anahtar, bozuk para gibi ürünlerin ekranınızı çizmesine karşı cihazınızı korumaktadır.

Uygulaması son derece kolay olan bu ürünleri paket içerisinde bulunan özel temizlik bezleri ve uygulama esnasında oluşabilecek hava kabarcıklarını engelleyici özel bantları bulunmaktadır. Bu ekran koruyucular kutu içerisinde bulunan LG - Marka Yazısı ve uygulama kılavuzu ile kolaylıkla uygulayabileceksiniz.

Şarj Cihazları

LG markalı tüm modeller ile uyumlu şarj cihazlarını, şarj kablosu ve adaptörleri de sitemizin Şarj Cihazları sekmesi altında bulabilirsiniz. Orijinal ve garantili şarj ürünlerini kullanmanın, cihazınızın batarya kullanım ömrü ve şarj süresini uzattığını unutmayınız.

Koruyucu Kılıflar

Cihazınıza uygun ve kaliteli malzemelerden üretilen kılıflar, cihazınızı düşme ve benzer harici hasar durumlarından korurken, bunun yanında şık ve estetik bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kıyafet ve kullanım alanlarına göre farklılıklar gösteren koruyucu kılıfları uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşulları ile satın alabilmek için sizleri de sitemizde incelemeye bekliyoruz.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.