LG V30 Kılıf ve Aksesuarları

V30

için 18 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (18)

Renk

Beyaz (2)
Mavi (1)
Pembe (2)
Siyah (4)
Gri (1)
Lacivert (2)
Gold (2)
Kırmızı (2)

Kılıf

Silikon Kılıf (7)
Yan Kapaklı Kılıf (5)
Rubber Kılıf (4)

LG V30 Kılıf ve Aksesuarları

LG V30 Kılıf ve Aksesuarları

LG V30

LG markasının üretmiş olduğu akıllı cihazlardan bir tanesi olarak birçok kişi tarafından kullanılan bu model ile birlikte telefonunuzu özelleştirmeniz ve çeşitli donanım araçları ile birlikte yüksek verim alabilmeniz firmamız aracılığı ile mümkün olur. V30 model cep telefonuna sahipseniz cihazınızın korunma altında olması adına ekranı için ekran koruyucu, arka kapağı ve yan bölmelerinin korunma altına alınması için ise kılıf tercihinde bulunabilirsiniz.

V30 Ekran Koruyucuları

Nano kırılmaz cam özelliği ile birlikte üretilmiş olan ekran koruyucular V30 model cihazın ekranı için %100 uyumlu bir şekilde üretilmiştir.

Firmamız üzerinden satışa çıkarılmış olan ekran koruyucu modellerinde leke tutmayan, yapışmayan, kırılmayan ve yansıma yapmayan ürünlere kalite ile birlikte erişim sağlayabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden V30 modeli için ekran koruyucu modellerine bakabilir, dilerseniz ürün siparişinde bulunabilirsiniz.

V30 Kılıfları

Kılıflar cihazların hem darbe alımına karşı korunmasını hem de toz ve kir gibi etmenlerden arındırılmasını sağlar.

Zamanla telefonun içerisinde biriken kir ve toz gibi materyaller bir süre sonra cihazın çalışmasını etkileyecek hale geldiğinden ötürü V30 modeli için kılıf tercihinizi firmamız üzerinden yapabilirsiniz. Birçok farklı materyal üzerinden üretilmiş olan kılıf modelleri ile birlikte satışa sunulmuş olan ürünler ultra incelik özelliğine sahip olarak cebinizde ya da çantanızda telefonunuzu taşırken size rahatsızlık vermeden telefonu özgür bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar.

Toplam 18 ürün bulunmaktadır.