Kılıf Marketim Kampanya

Turkcell Kılıf ve Aksesuarları

Turkcell Kılıf ve Aksesuarları

Turkcell Kılıf ve Aksesuarları

 

Turkcell Marka Telefonlar İçin Kılıf ve Aksesuar

Türkiye'nin önde gelen cep telefonu operatörlerinden olan Turkcell, internet hizmetlerinden sonra akıllı telefon piyasasında da çok büyük bir çıkış gerçekleştirdi. Ürettiği son teknoloji T serisi cihazlar ile akıllı telefon kullanıcılarının beğenisini kazanan Turkcell, büyümesini son hız devam ettiriyor.

Oldukça yaygın hale gelen Turkcell akıllı telefonlar için çok sayıda aksesuar ve kılıf da piyasada mevcut. Ancak bu piyasadaki en makul fiyatlar ve en kaliteli malzemelerden imal edilmiş olan ürünler sadece sitemizde mevcut. Çok sayıda ürün çeşidi bulunmasının yanı sıra son derece özgün tasarımlar ile sizlerin beğenisine sunulmuş tüm kılıf ve aksesuarlarımız müşteri memnuniyeti garantisiyle satıştadır.

Turkcell markasının her modeli için kılıf ve ekran koruyucu çeşitleri sitemizde mevcut olup, stylus kalem ve power bank şarj ünitesi gibi kullanışlı aksesuarlar da Turkcell marka telefonlar ile uyumlu çalışabilecek ürünlerimiz arasında.

Ürün Çeşitleri ve Aksesuarlar

Kılıflarımız arasında hem silikon hem de manyetik kapaklı olanlar mevcut. Silikon kılıflarımızın tamamı telefonun kasasının ve üzerindeki yazıların görünmesine imkan tanırken ister silikon olsun ister manyetik hiçbir tasarımımız telefonlardaki buton ve slotları kapatmaz.

Aynı zamanda kameralar ile flaş lambası da kılıfı çıkartmaya gerek duyulmadan oldukça rahat bir şekilde kullanılabilir.

Turkcell dahilinde bahsedilmiş kılıflarımızın tamamı hem telefonun kenarlarını hem da arka kapağını korurken ekran koruyucularımız çizikler ve toza karşı son derece etkin bir koruma sağlar.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.