Turkcell T70 Kılıf ve Aksesuarları

T70

için 13 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (13)

Renk

Siyah (2)
Beyaz (1)
Gold (4)
Mavi (2)
Gümüş (2)
Rose Gold (1)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (4)
Metal Kılıf (5)
Silikon Kılıf (3)

Turkcell T70 Kılıf ve Aksesuarları

Turkcell T70 Kılıf ve Aksesuarları

Turkcell T70 Modeli

Turkcell'in yakın zamanda piyasaya çıkardığı T70 modeli, giriş seviyesinde bir model olarak Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile üretilmiştir. Fiyat açısından oldukça düşük bir maliyetle piyasaya sürülmüş olan T70 modeli, Snapdragon 210 işlemcinin kullanıldığı cihaz, günlük işlerin yapılması ve özellikle sosyal medya severler için oldukça cazip bir seçenek olmaktadır.

Ekranı boyut olarak 5.2 inç ve IP LCD görünüme sahiptir. Grafik işlemcisi olarak Adreno 304 işlemcinin kullanılmıştır ve 2 GB RAM ile 16 GB dahili depolama alanına sahip olarak, yalnızca 133 gram ağırlığındadır. Depolama alanı 32 GB'a kadar artırılabilmektedir. Kamera özellikleri olarak, 5 MP ön kamera ve 8 MP arka kamerası bulunmaktadır.

T70 Kılıfları

Abartılı teknik özelliklere sahip olmasa da, fiyatına göre oldukça yüksek bir performans sağlayan T70, emsallerinden bu yönü ile ayrılmaktadır. Her akıllı cep telefonu değerlidir ve mutlaka bir kılıf ile korunmayı gerektirir.

Bunun için hizmet verdiğimiz sitemizde, T70 modeline uygun farklı tasarımlarda kılıflardan dilediğinizi alabilir, telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

T70 Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucuları şeffaf bir yapıdadır ve sitemizde garantili olarak kırılmaz bir tasarıma sahip olarak satışı yapılmaktadır. Ekran koruyucularının önemi, sağlığını düşünen herkes tarafından iyi bilinmektedir.

Sitemizde T70 modeline uygun, iz bırakmayan ve kırılmayan ekran koruyucu çeşitleri bulunmaktadır. Uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sitemiz üzerinden T70 modeline uygun ekran koruyucuları ya da her türlü aksesuarları bulmanız mümkün.

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.