Turkcell T80 Kılıf ve Aksesuarları

T80

için 13 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (13)

Renk

Beyaz (2)
Pembe (2)
Mavi (2)
Siyah (2)
Mor (1)
Gold (1)
Kırmızı (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (7)

Turkcell T80 Kılıf ve Aksesuarları

Turkcell T80 Kılıf ve Aksesuarları

T80

T80 ince tasarımı ve kolay kullanımlı arayüzüyle dikkatleri üzerine topluyor. Telefonun çift arka kamerası sayesinde fotoğraflarınızda, derinlik efekti, otomatik netleme ve istenen noktaya odaklanma yapabilirsiniz.

Cihazın ön yüzünde bulunan 13 megapiksellik kamera ve flaş sayasinde, ışıksız ortamlarda bile selfie çekimi yapmanıza olanak sağlıyor.

7.7 mm incelikte olan telefonun, gri ve altın sarısı olarak iki farklı renk seçeneği var.

Tek parça metal kasadan oluşan telefon, bu özelliklerine ek olarak parmak okuma sensörüne de sahiptir.5.2 inç ekrana sahip T80, 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip yani Full HD. Bu özellikler haricinde 2 GB RAM kapasitesi bulunuyor.

T80 Kılıfları

Sitemizden telefonunuzu tamamen saran, darbelere karşı emme özelliği bulunan telefon kılıflarını temin edebilirsiniz. Kılıflarımızda mıknatıs özelliği bulunmaktadır. Bu sayede telefonun kılıfı kendiliğinden açılıp sizi rahatsız etmez.

Kılıflarımızda bulunan pencereler sayesinde kılıfınızı açmadan gelen aramayı görebilir, cevap verebilirsiniz. Kılıflarımızda saat ve kısayolları gösteren ön yüz açık bırakılmıştır. Ayrıca kılıflarımızı çıkarmadan telefonunuzu şarj edebilir fotoğraf çekebilirsiniz.

T80 Ekran Koruyucuları

Akıllı telefonunuzun ekranına yerleştirilen ve dışarıdan bakılınca fark edilmeyen bu ürünler kir ve leke tutmaz. HD teknolojisiyle üretildiği için cihazın ekranıyla koruyucu arasında kir ve toz birikmesi olmaz. Parmak izi yapmaz, ışığı yansıtmaz.

Harika kesimi sayesinde cihazla bir bütünlük oluşturur. Kolay takılıp çıkartılabilir. Tüm bu özelliklere sahip ekran koruyucuyu sitemizden temin edebilirsiniz.

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.