Samsung Galaxy S10 Plus Kılıf ve Aksesuarları
  • Filtrele
Filtre

Galaxy S10 Plus (84) ürün

Markalar

CaseUp
Microsonic

Kılıf

Silikon Kılıf
Rubber Kılıf
Kapaklı Kılıf
360 Kılıf
Cüzdanlı Kılıf

Renk

Beyaz
Mavi
Siyah
Rose Gold
Kırmızı
Gümüş
Gold
Lacivert
Gri
Kahverengi
Rose Gold
Bordo
Şeffaf
Yeşil
Mor

Samsung Galaxy S10 Plus Kılıf ve Aksesuarları

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

-%31

Ücretsiz Kargo

Toplam 84 ürün bulunmaktadır.

Telefon kılıfları telefonu dış etkilerden korumak amacıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. Renkleri ve desenleri ile kişilerin telefonlarına ayrı bir hava katmaktadır. En çok tercih edilen Samsung Galaxy S10 kılıfları silikonlu kılıflar gelir. Telefonunu tam kavranması tutuş kolaylığı sağlaması ve yumuşak dokusu ile en çok tercih edilen telefon kılıflarıdır. Ayrıca koku yapmaz özelliği ile insan sağlığına zararlı hiçbir etkisi yoktur.

Slikon Telefon Kılıfları

Slikon telefon kılıfları parlak görünümlü özel bir malzemeden üretilmiştir. Şeffaf olması nedeniyle kişinin telefonuna taktığı zaman telefona hiçbir zararı olmamaktadır. Kişinin telefonunu uyumlu olması kullanım kolaylığı sağlar. Telefon aksesuarlarını kullandığınız zaman kılıfı çıkarmanıza gerek yoktur. Elden kaymaz özelliği ile dikkat çeker. Firma bu konuda işini en iyi yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Diğer telefon kılıfları zamanla yıpranıp kırılma özelliği vardır. Silikon telefon kılıfını uzun süre kullanabilirsiniz. 

Slikon Telefon Kılıf Renkleri

Mor, kırmızı, gold rengi, gümüş rengi, beyaz ve hemen hemen her rengi bulunan silikon telefon kılıfları vardır. Fiyatları kişilerin bütçelerini zorlamayacak olması birkaç tane alınmasını sağlar. Ayrıca renklerde herhangi bir deformasyon oluşmamaktadır. Uzun süre kullanım sağlamaktadır. 

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.