Samsung Galaxy S10 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Galaxy S10 Plus

için 55 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (55)

Kılıf

Silikon Kılıf (19)
Rubber Kılıf (27)
Yan Kapaklı Kılıf (6)

Renk

Beyaz (1)
Siyah (12)
Rose Gold (3)
Mavi (3)
Kırmızı (9)
Gümüş (2)
Gold (6)
Lacivert (6)
Gri (4)
Kahverengi (1)
Rose Gold (2)
Bordo (1)
Şeffaf (3)

Samsung Galaxy S10 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Samsung Galaxy S10 Plus Kılıf ve Aksesuarları

Telefon kılıfları telefonu dış etkilerden korumak amacıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. Renkleri ve desenleri ile kişilerin telefonlarına ayrı bir hava katmaktadır. En çok tercih edilen Samsung Galaxy S10 kılıfları silikonlu kılıflar gelir. Telefonunu tam kavranması tutuş kolaylığı sağlaması ve yumuşak dokusu ile en çok tercih edilen telefon kılıflarıdır. Ayrıca koku yapmaz özelliği ile insan sağlığına zararlı hiçbir etkisi yoktur.

Slikon Telefon Kılıfları

Slikon telefon kılıfları parlak görünümlü özel bir malzemeden üretilmiştir. Şeffaf olması nedeniyle kişinin telefonuna taktığı zaman telefona hiçbir zararı olmamaktadır. Kişinin telefonunu uyumlu olması kullanım kolaylığı sağlar. Telefon aksesuarlarını kullandığınız zaman kılıfı çıkarmanıza gerek yoktur. Elden kaymaz özelliği ile dikkat çeker. Firma bu konuda işini en iyi yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Diğer telefon kılıfları zamanla yıpranıp kırılma özelliği vardır. Silikon telefon kılıfını uzun süre kullanabilirsiniz. 

Slikon Telefon Kılıf Renkleri

Mor, kırmızı, gold rengi, gümüş rengi, beyaz ve hemen hemen her rengi bulunan silikon telefon kılıfları vardır. Fiyatları kişilerin bütçelerini zorlamayacak olması birkaç tane alınmasını sağlar. Ayrıca renklerde herhangi bir deformasyon oluşmamaktadır. Uzun süre kullanım sağlamaktadır. 

%27
25,96 TL
18,90 TL
Sepete Ekle
Toplam 55 ürün bulunmaktadır.