Nokia 

Nokia, Finlandiya kökenli bir bilişim ve teknoloji şirketidir. Ürettiği telefonlar ile hafızalarda yer etmiş olan Nokia, ilk olarak klasik telefonlarla üretime başlamış; nihayetinde akıllı telefon piyasasında da kendisine sağlam bir yer edinmiştir. İnternet mağazamızda bu köklü markayı kullanan tüm teknoloji meraklılarına yönelik aksesuarlar ve telefon kılıfları yer alır.

Üstelik müşterilerimize sunduğumuz kılıf ve aksesuarların tamamı en kaliteli malzemelerden imal edilmiş olup tüm kalitelerine rağmen en makul fiyatlardan piyasaya sürülmüş durumdadır.

Nokia markasının pek çok modeline yönelik ürünler sitemizde yer almakta olup bunların tamamı sipariş edilerek adrese dek getirtilebilir. Öte yandan müşterilerimize power bank, araç tutucu ve kulaklık gibi her telefona uygun olan aksesuarların da en kaliteli olanlarını sunuyoruz.

Kılıf ve Aksesuarların Özellikleri

Nokia markasına yönelik ekran koruyucuları ve kılıflar her model için yer alırken Lumia modeli için data kablosu ve şarj aleti de müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Kılıflarımızın tamamı çok özel tasarımlara sahip olup, pek çoğunun köşelerinde elden düşmesini önleyecek özel tasarımlar bulunur.

Bu tasarımların yanı sıra tüm kılıflarımız kolaylıkla takılabilir ve sökülebilir bir yapıya sahiptir. Üstelik kamera ve flaşının kullanımını önlemeyen tasarımlarla birlikte kılıflar telefonda takılı iken tüm butonlara da sanki kılıf yokmuş gibi kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür.

Sitede yer alan ürünler Nokia  kısmında olandan çok daha fazla çeşide sahip olup bu çeşitler her türlü beğeniye hitap edecek tarzdadır.

Lütfen Bekleyiniz...
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.