Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
 • Fiyat Aralığı
 • Marka
  0
  0
 • Kılıf
  0
  0
  0
 • Renk

Nokia 5 Kılıf ve Aksesuarları

Nokia 5 Kılıf ve Aksesuarları

Akıllı telefon yönünde android tabanlı üç yeni modeli piyasaya çıkararak duyuran Nokia'nın ortanca temsilcisi olan Nokia 5, yüksek malzeme kalitesine ve işçiliğe sahiptir. Yuvarlatılmış kenarlara sahip olan, dolayısıyla avuca iyi oturan telefon, taşıdığı nokia markasının akıllara getirmiş olduğu kalite çıtasına uymaktadır. 8mm kalınlığındaki kasası ve 5.2 inch ekran boyutu ile tek elde kullanım konusunda hiç sıkıntı yaşatmamaktadır. Kamera detayları olarak bakıldığında 13 MP arka, 8 MP ön kamerası ile yüksek çözünürlükte resim ve video çekme özelliği ile, piyasadaki emsallerine göre oldukça kaliteli bir yapıdadır. Tek ve çift olmak üzere, kullanım tercihine bırakılan sim kart özelliği ve kullanışlı parmak izi okuyucusu ile en gözde telefon modelleri arasında yerini almıştır. Bunların dışında 16 milyonluk renk sayısı ile oldukça canlı ve akıcı bir görüntü kalitesi sunmanın yanı sıra, 8 çekirdekli işlemcisi ve 128GB' a kadar artırılabilir hafızası sayesinde, kullanıcılarına üstün özellikli bir telefona sahip olma fırsatı tanımıştır.

Nokia 5 Kılıfları

Bu kadar üstün özelliklere sahip bir cep telefonuna sitemiz üzerinden sahip olabileceğiniz son model bir kılıf ile darbelerden ve düşme tehlikelerine karşı cihazınızı koruyabilir, cihazın daha uzun ömürlü olmasına vesile olabilirsiniz.

Nokia 5 Ekran Koruyucuları

Nokia 5 emsallerine göre oldukça düşük fiyatlı ancak teknik ve işçilik bakımından oldukça yüksek özellikler ile donatılmıştır. Nokia 5 için özel olarak üretilen ve %100 şeffaf olan ekran koruyucularına ve birçok cep telefonu aksesuarlarına da sitemiz kalanıyla sahip olmanız mümkün.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi