Nokia X6 Kılıf ve Aksesuarları

Nokia X6

için 3 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (3)

Nokia X6 Kılıf ve Aksesuarları

Nokia X6 Kılıf ve Aksesuarları

Nokia X6

Şuan ülkemizde satışa sunulmayan Nokia X6 oldukça kaliteli ve iş gören bir telefondur. Oyun oynamayan kişiler için ideal bir iş telefonu olabilir. Şık tasarımıyla da oldukça iyi bir görüntüye sahiptir.

Ülkemizde şuan satışta olmayan Nokia X6 16/05/2018 tarihinde tanıtılmıştır ve ardından satışa çıkmıştır.

Fiziksel özelliklerine bakacak olursak, 147 mm boya sahiptir, genişliği ise 71 mm'dir. Kalınlık olarak 8.5 mm kalınlığa sahiptir. Oldukça kalın bir telefon olarak bilinir. Kalın olmasına rağmen ağırlığı oldukça idealdir, ağırlık 150 gram'dır. 3 renkten oluşmaktadır, beyaz, siyah ve mavi renklere sahiptir. Gövde cam ve metalden oluşmaktadır.

5.8 inç ekran boyutuna sahip olan Nokia X6 temel özellikleriyle de fiyatına göre kullanılabilecek telefonlar arasında yer almaktadır. Batarya olarak biraz zayıf kalmıştır 3060 mAh bataryaya sahiptir. Çok fazla oyun oynamayanlar için yeterlidir. Çift Sim kart ve 4.5G destekleyen özelliklere sahiptir. 32 gb depolama alanı, 6 gb ram, 1.8 gHz hız, 8 çekirdek diğer özellikleridir.

Ön kamerası oldukça kullanışlı ve selfie için tasarlanmıştır. Sosyal medya kullanan kişilerin tercih edebileceği telefonlardan biridir. Arka kamera 16 mb ve arka yedek kamerası ise 5 mb'dir. Ön kamerası oldukça iyi özelliklere sahiptir ve 16 mb'dir.

Diğer lüks özellikleri ise, parmak izi okuyucu, Android 8.1 işletim sistemi, çok hızlı şarj etme özelliği bulunmaktadır ve Corning Gorilla Glass 3 testinden geçmiştir.

Toplam 3 ürün bulunmaktadır.