Microsoft Lumia 532 Kılıf ve Aksesuarları

Lumia 532

için 9 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (9)

Renk

Siyah (2)
Beyaz (2)
Mavi (1)
Pembe (2)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (3)

Microsoft Lumia 532 Kılıf ve Aksesuarları

Microsoft Lumia 532 Kılıf ve Aksesuarları

Nokia Lumia 532

Nokia markası telekomünikasyon alanında uzun yıllardır faaliyettedir. Finlandiya kökenli olan Nokia ilk olarak klasik telefonlar ile sektöre adım atmış, nihayetinde akıllı telefonların piyasaya çıkması ile akıllı telefon üretiminde de önde gelen üreticilerden bir tanesi olmuştur.

Windows işletim sistemini kullanan Nokia Lumia modelleri ise bu firmanın en revaçta olan ürünlerinden bir tanesidir. Tıpkı tüm markalar ve modellerde olduğu gibi Lumia 532 modeli ile ilgili her türlü telefon kılıfı ve aksesuar modellerini de sitemizde seçkin müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Üstelik çok geniş ürün yelpazemiz sayesinde pek çok beğeniye hizmet eden yüksek kalitede ürünleri son derece makul fiyatlar üzerinden tüketici ile buluşturuyoruz. Lumia 532 modeline özel telefon kılıfları ve ekran koruyucular çok sayıda çeşit arasından seçim yapılarak sitemizden rahatlıkla sipariş edilebilir.

Aksesuarlar ve Kılıflarda geniş Seçenek İmkanı

Telefon kılıfı ve ekran koruyucu ürünlerinin yanı sıra çeşitli aksesuarlar da sitemizde kullanıcılarını bekliyor.

Lumia 532 modelleri ile uyumlu kulaklıklar, power bank modelleri ve araç tutucular çok sayıda seçenek ile kategoriler arasından bulunabilir. Öte yandan Lumia 532 modeli için cüzdanlı deri kılıf ve klasik plastik kılıf modelleri de sunuyoruz.

Tüm kılıf modelleri etkin bir koruyuculuk arz ederken flaş ve kamerayı kapatmamaları bakımından da oldukça işlevsel özelliklere sahip. Tüm buton ve slotlara erişmek de kılıfı çıkartmaya gerek duyulmadan mümkün.

Toplam 9 ürün bulunmaktadır.