Vestel Venüs V3 5570 Kılıf ve Aksesuarları

Venüs V3 5570

için 19 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (19)

Renk

Beyaz (3)
Pembe (2)
Siyah (4)
Mavi (2)
Gold (2)
Kırmızı (2)
Gümüş (1)
Mor (1)
Turkuaz (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (3)
Metal Kılıf (5)
Cüzdanlı Kılıf (6)

Vestel Venüs V3 5570 Kılıf ve Aksesuarları

Vestel Venüs V3 5570 Kılıf ve Aksesuarları

V3 5570

Vestel marka Venüs V3 5570 model akıllı telefonlar 13MP arka, 8 MP ön kamerasıyla etkileyici fotoğraflar çekmenize olanak tanıyan bir cihaz. 2GB Ram ve 32GB dahili depolama alanıyla çoğu uygulamayı, cihazında herhangi bir kasılma veya takılma olmadan kullanabilirsiniz. 5.5'' geniş ekranlı akıllı telefonunuz için hayat kurtaracak aksesuarları sitemizde bulabilirsiniz.

V3 5570 Kılıfları

Cihazınız büyüt boyutu ve imal edildiği kırılgan malzemeleri nedeniyle düşme ve darbelere karşı hassas bir yapıdadır. Onu bu tür etkilerden korumak ve uzun süreli kullanım sağlayabilmek adına gereksineceğiniz kaliteli kılıfları web sitemizden sipariş edebilirsiniz. Rengarenk bir yelpazede sunduğumuz ürünlerimizi kapaklı veya kapaksız olarak tercih edebilirsiniz.

Kapaklı kılıflarımız içinde satışa çıkardığımız "cüzdanlı tip" ile paranız, kredi ve ulaşım kartlarınızla sürücü belgeniz için ekstra cüzdan taşımanıza gerek kalmayacak. Manyetik kapaklı kılıflarımızın içinde bulunan gizli mıknatısların özelliği dolayısıyla kılıfınızın kapağı durup dururken açılmayacak. Bir hamlede takılıp çıkarılabilen kılıflarımız Venüs V3 5570 model cihazınızda ihtiyaç duyacağınız bütün özelliklere sahiptir.

V3 5570 Ekran Koruyucuları

Venüs V3 5570 model cihazınızla çektiğiniz etkileyici fotoğrafları kırık bir camda izlemek istemezsiniz.

Ekranınızı düşme ve şok etkisine karşı koruyan, onu daha dayanıklı bir özelliğe kavuşturan kırılmaz cam filmi ile akıllı telefonunuzu olası tehlikelere karşı rahatça kullanabilirsiniz. Parmak izi gibi leke oluşturmayan, kir bırakmayan ekran koruyucularımız telefonunuzun kolay kullanımına zarar vermez.

Toplam 19 ürün bulunmaktadır.