Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
  • Fiyat Aralığı
  • Marka
    0
  • Kılıf
    0
    0
  • Renk

Vestel Venüs E3 Kılıf ve Aksesuarları

Vestel Venüs E3 Kılıf ve Aksesuarları

Venüs E3

Bir çok kişi kullanacağı telefonun özel olmasını ister ayrıca özelliklerinin fazla olarak dikkat çekici olmasını cihazı alırken her türlü detaya dikkat ederek alır.

Kullanıcının istemiş olduğu her türlü özelliğe sahip olan Venüs E3 akıllı bir ürün olarak her türlü özellik içermekte ve uzun yıllar kullanıma hazır halde olmaktadır. Ürünler arasında en çok satılan cihazlar arasında yer almaktadır. Satın alınan telefon ekran koruyucu ve kılıflar ile tamamlanarak müşteriye en doğru şekilde kaliteli hizmetlerle sunulmaktadır.

Venüs E3 Kılıfları

Satın alınan ürün ile müşteri vermiş olduğu doğru kararların yanı sıra kazanç elde etmektedir. Müşterinin güvenli iletişim görüşmeleri ve keyifli saatler ile karşılıklı konuşmasını uzun süreler yapabilmektedir.

Tercih edilen kılıflar ren ve desen modelleriyle müşterinin zor karar vermesini sağlamaktadır. Bu konuda uzman olan personeller en iyi şekilde müşterisi ile ilgilenmektedir. Ekranı komple kaplayan kılıflar cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Venüs E3 Ekran koruyucuları

Ürün kullanan kişilerin hem sağlıklı hem cihazının korunmasını adına ekran koruyucusu ile uygulattığı bu işlemler olması gereken durumlardır. Ekran kısmını kaplayan koruyucu bir çok kişinin telefonunu hor kullanıma karşı koruyacaktır.

Dış etkenlere karşı birçok özelliği ile cihazda olan HD sayesinde çeşitli materyallerden oluştuğu için kir ve toza karşı kendini ürün koruma altına almaktadır. Müşteri verdiği karar ile satın aldığı ürünü uzun yıllar güvenle kullanmaktadır.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Microsonic Vestel Venüs E3 Silikon Kılıf Siyah
13.90TL - KDV Dahil

KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Vestel Venüs E3 Silikon Kılıf Pembe
13.90TL - KDV Dahil

KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Vestel Venüs E3 Silikon Kılıf Beyaz
13.90TL - KDV Dahil

KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Vestel Venüs E3 Silikon Kılıf Mavi
13.90TL - KDV Dahil

KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Vestel Venüs E3 Nano Kırılmaz Ekran Koruyucu Film
23.90TL - KDV Dahil

KDVsiz: 20.25TL
Microsonic Vestel Venüs E3 Kırılmaz Ekran Koruyucu Film
19.99TL - KDV Dahil

KDVsiz: 16.94TL

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi