Vestel Venüs 5000 Kılıf ve Aksesuarları

Venüs 5000

için 14 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (14)

Renk

Beyaz (2)
Siyah (2)
Pembe (2)
Mavi (1)
Turkuaz (1)
Mor (1)
Kırmızı (1)
Lacivert (1)
Gold (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (8)

Vestel Venüs 5000 Kılıf ve Aksesuarları

Vestel Venüs 5000 Kılıf ve Aksesuarları

Venüs 5000

Her telefon kullanan kişi kendisine ait olan cihazın başkasında olmasını veya birçok özellikleri olan bir ürünü almak ister. Satın almayı düşünülen ürün son derece özel ve en çok satılan cihazlar arasında yer almaktadır.

Adet sayısı sınırlı olan ürün satışa çıkarıldığı an tüketilmektedir. Birçok kişinin istemiş olduğu her türlü özelliğe sahip olan Venüs 5000 tercih eden kişiler için doğru karar vererek en ince ayrıntısına kadar düşünülen cihaz garanti kapsamı içinde satılmaktadır. Müşteriye en uygun taksit seçenekleriyle her türlü kedi kartıyla alınabilmektedir.

Venüs 5000 Kılıfları

Satın aldığınız ürün tam doğru karar ile müşterisine bilgi veren personelleriyle en küçük ayrıntı dahilin de satılmaktadır. Cihazın alınması durumunda mutlaka kılıfı takılarak her türlü etkenlere karşı korunmalıdır.

Her telefon kullanıcısı birçok sebep nedeniyle ürünü hor kullanmakta ve aile içinde mutlaka çocuklara verilerek düşme tehlikeleri oluşmaktadır. Otomatik olarak ekran kendini koruma altına alarak kilitlemektedir. Bu şekilde ürüne koruyan kılıflarda bu duruma destek olarak cihazı büyük zarardan kurtarmaktadır.

Venüs 5000 Ekran Koruyucuları

Ürünün ön paneline yerleştirilerek ekranı kaplayan koruyucular müşterilerin güvenli iletişim kurarak uzun süre konuşmalarında oluşabilecek zararları engeller. HD şeffaflık özelliği ile birçok materyallerden üretilmektedir. Bu durum cihazın içine girebilecek kiri ve tozu önleyerek ürünün uzun yıllar kullanımını sağlar. Satın alınan cihazın işlemleri olduğu an kılıf ve ekran koruyucusu ile bütünleştirilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Toplam 14 ürün bulunmaktadır.