Turkcell T50 Kılıf ve Aksesuarları

T50

için 9 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (9)

Renk

Pembe (1)
Beyaz (3)
Siyah (3)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (3)
Cüzdanlı Kılıf (2)
Slim Kılıf (2)

Turkcell T50 Kılıf ve Aksesuarları

Turkcell T50 Kılıf ve Aksesuarları

Turkcell T50 Kılıf ve Aksesuarları

Bu telefon modeli, Türkiye'nin önde gelen cep telefonu operatörlerinden bir tanesi olan Turkcell tarafından üretilen akıllı telefonlardan bir tanesidir. T50, 5 İnçlik ekran boyutuna sahip olup flaşlı arka kamerası da bulunur. Bu telefona ilişkin her türlü kılıf ve aksesuar, en makul fiyatlar üzerinden sitemizden sipariş edilebilir.

T50 modelinin aksesuarları arasında ekran koruyucular, stylus kalemler, powerbank şarj cihazları, araç aksesuarları, spor kol bantları ve daha fazlası yer alır. Öte yandan T50 için üretilmiş her türlü kılıf tasarımı da sitemizde mevcuttur.

Bu kılıflar arasında plastik kılıflar, kapaklı kılıflar ve cüzdanlı kılıflar da mevcuttur. Öte yandan bu kılıflar hem arka kasayı hem de yan çerçeveyi koruma özelliğine sahiptir.

Ürünlerin Tasarımları ve Kullanımları

Sitede yer alan her türlü kılıf cihaza estetik ve şıklık katacak tarzda tasarlanmıştır. Pek çok renk seçeneği bulunmakta olup gelen aramalara kapak kaldırılmadan cevap verme özelliği de bu kılıflarda mevcuttur.

Aynı zamanda kolay takılıp çıkartılabildiği gibi, kılıf çıkarılmadan her türlü buton ile her türlü slota erişim imkanı sunar. Kılıfların kullanışlı tasarımları sayesinde kamera ve flaş hiçbir şekilde perdelenmez.

Ekran koruyucular arasında ise ultra şeffaf ve temperli cam çeşitleri bulunur. Bu sayede sitemizde yer alan ürünlerden kılıf ile telefonun kasası ve yan kısımları korunurken ekran koruyucular ile ise ekranın çizilmesi önlenmiş olur.

Toplam 9 ürün bulunmaktadır.