Sony Xperia XZ2 Kılıf ve Aksesuarları

Xperia XZ2

için 14 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (14)

Renk

Gri (2)
Siyah (4)
Lacivert (3)
Kırmızı (1)
Gold (2)

Kılıf

Silikon Kılıf (7)
Yan Kapaklı Kılıf (2)
Rubber Kılıf (3)

Sony Xperia XZ2 Kılıf ve Aksesuarları

Sony Xperia XZ2 Kılıf ve Aksesuarları

Sony Xperia XZ2

Sony firmasını çerçevelerden kurtulan modeli olarak biline ve uzun süredir merakla meklene Xpreia Xz2 modeli, MWC 2018'de tamamen resmiyet kazanarak piyasaya sunuldu. Neredeyese tüm tasarımlarında aynı çizgide ilerleyen Sony, büyük ve ilk değişikliğini Xperia XZ2 modeli ile gözler önüne sermiş bulunuyor. Sony'nin bilinen kalın çerçevelerinin dışında Xperia XZ2 modelindeki çerçeveler oldukça ince tutuluyor. Cihaz arka kamerasının konumu değiştirilerek orta tarafa sabitlenirken, üzerine de lazer otofokus sistemi ile Led flaş özelliği eklenmiş. Genel olarak alüminyüm çerçevelerin kullanıldığı Xperia XZ2 modeli, 5.7 iç ekran büyüklüğüne ve 1080+ video çözünürlüğüne sahip. Aynı zamanda Snapdragon 845 işlemci ile güçlendirilerek, 4 GB RAM ve 64 GB'da dahili hafızaya sahip bir cihaz olarak alıcılarına sunuluyor.

Sony Xperia XZ2 Kılıfları

Web merkezimiz cep telefonu konusunda zengin bir menüye sahiptir. Tüm cihazlara uygun kılıf çeşitlerinin yanı sıra, Sony Xperia XZ2 modeline şıklık katacak ve her türlü darbelerden, düşme risklerinden ve olası kaza durumlarından koruyacak deri kılıflarımız ile hizmet veriyoruz. Kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri ile en yakın sürede teslimat sağladığımız deri kılıflarımız sayesinde cihazın kalitesinin artırmayı amaçlıyor.

Sony Xperia XZ2 Ekran Koruyucuları

Günün büyük bölümünde elimizde tuttuğumuz cep telefonlarımızın bakteri yuvasına dönmemesi için, sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ekran koruyucu çeşitlerinden istifade edebilirsiniz. Bu sayede, cihazı kırık ve çiziklere karşı koruyabildiğiniz gibi, herhangi bir bakteri yerleşmesini de engellemiş olursunuz.

Toplam 14 ürün bulunmaktadır.